• Opis

zamieścił: mailman

data: 2024.03.03 13:50

kategoria: Czasopisma / Gry Komputerowe

rozdzielczość: 2460x3572

odsłon: 13

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 4.5 (oceniających: 2)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Gry Komputerowe #1/93
Aż sobie na youtubie obejrzałem tę grę. One step beyond, jedna z pierwszych gier na Amigę, którą zobaczyłem u kuzynów w latach 90tych. Byłem zachwycony, gra wyglądała jak kreskówka z telewizji. Bardzo zgrabny "product placement"
[#2] Re: Gry Komputerowe #1/93

@Koyot1222, post #1

https://www.ppa.pl/gry/one-step-beyond.html
1
[#3] Re: Gry Komputerowe #1/93

@Koyot1222, post #1

"product placement"
lokowanie produktu.
[#4] Re: Gry Komputerowe #1/93

@Koyot1222, post #1

Ta gra ma równie fajne intro z muzyczką jak w 1ce PushOver, ale giercowo jakoś mi nigdy nie podpasiła, choć to jedyna amigowa gra za którą zapłaciłem piratowi w czasach gdy byłem podjarany 1ką. Inne były albo z legalnych płytek z gazet (nie zawsze pełne) albo przegrane gratis od znajomych.

Wtedy nie wiedziałem że te chrupki Quavers to produkt który naprawdę istnieje w sklepach, choć do PL chyba nigdy nie dotarł to w UK nadal jest na półkach. Smakowo takie sobie niczym sie nie wyróżniają od wielu podobnych. Chociaż może psom smakują bardziej. Nie mam psa więc nie sprawdzałem. ;)



Ostatnia aktualizacja: 17.03.2024 18:54:00 przez ZorrO
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem