Komentowana treść: BarsNPipes 1.0
[#1] Re: BarsNPipes 1.0
to troche dziwne ze bo aros od dawna mial camd z poseidona
[#2] Re: BarsNPipes 1.0
Zawsze byłem ciekawy czy ktoś używa Amigi jako sekwensera do jakiegoś instrumentu MIDI. Ten program przewija się przez newsy od wielu lat, a nigdy nie słyszałem żeby ktoś go używał, pytał o coś na forum.

Mam jeszcze pewne skojarzenie odnośnie BarsnPipes. Jego GUI jest w takim stylu jak strona autora. Człowiek klika w link w newsie i przenosi się w czasie do epoki początków internetu. Nie znaczy to, że program jest zły. Możliwe, że jest bardzo dobry. Ja tego nigdy nie sprawdzę, bo moje umiejętności muzyczne w skali od 0 do 100 są mocno poniżej zera.
[#3] Re: BarsNPipes 1.0

@MDW, post #2

o ile pamietam to autor jest pastorem
2
[#4] Re: BarsNPipes 1.0

@michal_zukowski, post #3

Czyli zapewne używa BarsnPipes u siebie w parafii podczas nabożeństw :)
2
[#5] Re: BarsNPipes 1.0

@wali7, post #4

1
[#6] Re: BarsNPipes 1.0

@michal_zukowski, post #1

Podobno nie działała prawidłowo.

Te zmiany wykonał Charlet, po których Faust mógł dokończyć port.

Franck 'hitchhikr' Charlet's website: it fixes a bug that caused AROS to crash. He has also added the shell commands MidiThru (forwards messages from one port to another) and MidiSendC (sends a middle C to a specific port).

Charlet also found out that there are two bugs in camdusbmidi.class.c that prevent the sending of multiple midi messages in the nParseMidiOut() function.


Ostatnia aktualizacja: 14.03.2024 18:42:53 przez mailman
1
[#7] Re: BarsNPipes 1.0

@wali7, post #4

siebie w parafii podczas nabożeństw :)

Protestanci nie mają parafii.
[#8] Re: BarsNPipes 1.0

@R-Tea, post #7

ee, ci mają
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Ewangelicko-Augsburski_w_Rzeczypospolitej_Polskiej


Ostatnia aktualizacja: 20.03.2024 23:25:40 przez michal_zukowski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem