Komentowana treść: Ambermoon - suplement
[#1] Re: Ambermoon - suplement
Kurcze- nigdy wielkim fanem/znawcą RPG nie byłem, ale ta gra zawsze mi się podobała i może to jest dobry moment żeby do niej zasiąść na poważnie ok, racja
3
[#2] Re: Ambermoon - suplement
Podziwiam taki tryb psychofana Ambermoon. Skończyłem tą grę raz (w wersji z MA) i byłem z siebie wtedy bardzo dumny, ze udało się to zrobić bez żadnej solucji, mapy czy nawet runów.
1
[#3] Re: Ambermoon - suplement

@kempy, post #2

Amberstar jak i sequel Ambermoon nigdy nie udało mi się dokończyć i chyba muszę spróbować albo użyć momentami solucji :) ale do trzeciej części Albion nawet nie podchodziłem.
[#4] Re: Ambermoon - suplement

@slawekwozniak, post #3

U mnie kolejność grania była trochę na opak bo Ambermoon -> Amberstar -> Albion. Przy czym do Albiona podchodziłem później (i to dwa razy) i się niestety odbiłem. O ile udało się skończyć Ambermoon i Amberstar, to trzecia częsć mnie dosyć szybko zmęczyła. Pewnie gdyby pojawiła się w swoim czasie, zgodnie z wczesnymi obietnicami, także na Amidze, to walczyłbym do upadłego.

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2024 16:10:49 przez kempy
[#5] Re: Ambermoon - suplement

@kempy, post #2

A, to witaj w klubie. Pamiętam jak rozpracowywałem runy na kartce na podstawie podpisu pod posągiem Sansrie :)
1
[#6] Re: Ambermoon - suplement

@recedent, post #5

Amberstar jak i Ambermoon wciągają jak bagno. Super, że pojawiają się materiały poświęcone tym bardzo ambitnym tytułom.
3
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem