Komentowana treść: K&A Plus #25
[#1] Re: K&A Plus #25
Pragnę jedynie dodać, że wraz z edycją cyfrową otrzymujecie dostęp do K&A GamesCD #1 na Amigę, ale można też dokupić sobie do magazynu wersję fizyczną tejże płyty (w dziale "Gry, programy, kompilacje" na naszej stronie). :)

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2024 08:04:03 przez Drakon
5
[#2] Re: K&A Plus #25
Dawno temu gdy K&A jeszcze raczkowało przeglądałem ze 2 numery i uznałem, że to nie jest dla mnie pismo, bo to jest raczej takie wspominanie starych, świetnie nam znanych gier na najprostsze Amigi. Umieściłem więc to pismo w swojej głowie w szufladzie "interesujące ale nie mnie". Jednak od pewnego czasu obserwuję, że w K&A dużo się zmieniło, powinienem się z tym pismem przeprosić w wolniejszej chwili cofnąć się kilka numerów i poczytać, bo chyba jest co.
6
[#3] Re: K&A Plus #25

@MDW, post #2

Myślę, że warto - dużo do poczytania o rzeczach starych ale także zupełnie nowych ;) Mi się osobiście bardzo podoba, każdy numer (ten też) biorę od razu jak tylko pojawia się info :D
6
[#4] Re: K&A Plus #25
Świetny spadkobierca "C&A", którego uwielbiałem. Kiedy jednak "K&A" stał się odpłatny to miałem dość długą przerwę i przestałem. Jakiś czas później chciałem nadrobić i pisałem do redakcji, że chciałbym kupić zbiorczo brakujące numery. Bez odzewu, więc cóż... nie czytam.
[#5] Re: K&A Plus #25

@sopel, post #4

Naprawdę 35 złotych kolega nie może wysupłać raz na kwartał bądź pół roku?

Nawet ja mogę wysupłać takie pieniążki mimo, że jestem na rencie. A kolega chwali się przecież jakoby stać go było na najnowsze 80486 z VGA.

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2024 09:52:50 przez Hexmage960
1
[#6] Re: K&A Plus #25

@Hexmage960, post #5

To nie jest kwestia kasy, tylko chęci uzupełnienia kolekcji. Wspomniałem, że chciałem zakupić brakujące numery, ale odzewu z redakcji nie było.
[#7] Re: K&A Plus #25

@sopel, post #6

Nie wiem czy dystrybuują oni archiwalne numery. Mnie też ominęło sporo numerów. Kupiłem numer tego czasopisma kilka lat temu i pamiętam że to bardzo udane wydawnictwo. Bardzo podobała mi się szata graficzna. Później jednak o nim zupełnie zapomniałem.

Ostatnio zaprenumerowałem Amiga Future na kolejny rok.
1
[#8] Re: K&A Plus #25

@sopel, post #6

chciałem zakupić brakujące numery


Dostępne wydania są na stronie w sklepie. Są to numery 6, 7, 9, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25.
[#9] Re: K&A Plus #25

@Drakon, post #1

Zakupione .
2
[#10] Re: K&A Plus #25
https://allegrolokalnie.pl/oferta/magazyn-komoda-and-amiga-plus-dowolne-numery

No to w końcu są dostępne, czy nie są, archiwalne numery?
[#11] Re: K&A Plus #25

@sopel, post #6

odzewu z redakcji nie było


Napisz do nas jeszcze raz na kaplus.zine@gmail.com. Możliwe, że Twoja wiadomość po prostu gdzieś zaginęła. Postaramy się pomóc w uzupełnieniu kolekcji.
2
[#12] Re: K&A Plus #25

@Drakon, post #11

Oki ! Po pracy wyślę meila.
1
[#13] Re: K&A Plus #25

@Drakon, post #11

Postaramy się pomóc w uzupełnieniu kolekcji.


Planujecie dodruk nr 10 i 11 ? brakuje mi ich do kolekcji szeroki uśmiech
1
[#14] Re: K&A Plus #25
Pismo kupione ,ładnie zapakowane i wysłane.Mój pierwszy numer drukowany,kupowałem wersję cyfrową.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem