Komentowana treść: Return to Blacktooth
[#1] Re: Return to Blacktooth
Tutaj kawałek rozgrywki:
1
[#2] Re: Return to Blacktooth
Gdy przeczytałem o pudełkowej wersji to od razu wyobraziłem sobie WNĘTRZE takiego pudełka. Dno byłoby podłogą składającą się z kafli, na ceglanych ścianach wisiałyby tarcze, byłyby drzwi, zbroje...
1
[#3] Re: Return to Blacktooth
"Head over Heels" jest uznawana za jedną z najlepszych gier na ośmiobitowce, ale mnie nigdy nie wciągnęła nawet na 10 minut.
1
[#4] Re: Return to Blacktooth
Pomijając, ze grafika jest badziewna, to ta zapowiedź też bo komuś chyba się spieszyło. No chyba, że nie chciała ta osoba spojlerowywowywać.
[#5] Re: Return to Blacktooth

@amikoksu, post #4

Mnie też jakoś odpycha grafika, tzn sama grafika jest OK, ale paleta.. bolą oczy płacz
[#6] Re: Return to Blacktooth
Grube media piszą o tej grze.
https://www.gry-online.pl/newsroom/81-letni-deweloper-dokonczyl-gre-ktora-zaczal-tworzyc-37-lat-temu/z930f97
1
[#7] Re: Return to Blacktooth

@MDW, post #6

Kurcze, gra z historią - to zmienia moją ocenę gry.
Dokończenie projektu po 37 latach przez 81- letniego twórcę
Wow ok, racja szacun OKOKOK
3
[#8] Re: Return to Blacktooth

@BULI, post #7

Tak, mam tak samo! Ta historia też zmieniła trochę to jak patrzę na tę grę.
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem