Komentowana treść: Port silnika "Dungeon Keeper" dla systemu MorphOS
[#1] Re: Port silnika "Dungeon Keeper" dla systemu MorphOS
O ciekawe udało się zejść mocno z wymaganaimi pamięci OK
4
[#2] Re: Port silnika "Dungeon Keeper" dla systemu MorphOS
Tak wygląda rozgrywka na moim Power Macu (pierwsza plansza):

7
[#3] Re: Port silnika "Dungeon Keeper" dla systemu MorphOS
Gdy lata temu dowiedziałem się o istnieniu tej gry to bardzo spodobała mi się pomysł odwrócenia ról gracza i komputera. Oczywiście nie grałem w nią i nawet nie widziałem jej na żywo, ale od tego czasu jakaś zapadka przeskoczyła mi w głowie i próbuję odwrócić sens dosłownie każdej gry. Korci mnie żeby zrobić odwróconego Dooma czy Commando w którym to gracz rozstawia przeciwników, przeszkody, pułapki, a komputer steruje bohaterem starającym się ukończyć level.
8 lat temu spróbowałem odwrócić tower defense, ale żeby nie było typowo to dziejący się na orbitach planety. Ale pomysł przez ten czas tak zboczył z głównego założenia, że dzisiaj już sam nie wiem czym jest. Na pewno nie tym czym był na początku.
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem