[#3]
Re: Port silnika "Dungeon Keeper" dla systemu MorphOS
Gdy lata temu dowiedziałem się o istnieniu tej gry to bardzo spodobała mi się pomysł odwrócenia ról gracza i komputera. Oczywiście nie grałem w nią i nawet nie widziałem jej na żywo, ale od tego czasu jakaś zapadka przeskoczyła mi w głowie i próbuję odwrócić sens dosłownie każdej gry.

Korci mnie żeby zrobić odwróconego Dooma czy Commando w którym to gracz rozstawia przeciwników, przeszkody, pułapki, a komputer steruje bohaterem starającym się ukończyć level.
8 lat temu spróbowałem odwrócić tower defense, ale żeby nie było typowo to dziejący się na orbitach planety. Ale pomysł przez ten czas tak zboczył z głównego założenia, że dzisiaj już sam nie wiem czym jest. Na pewno nie tym czym był na początku.