[#1] Gry SWF i MorphOS
Czy istnieje jakiś program za pomocą którego mogę uruchomić gry SWF (Shockwave Flash) pod MorphOSem?
Próbowałem z ciekawości uruchomić gry SWF na programie SWFPlayer efekt widać na poniższym linku.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3bda4da92a887673.html

[#2] Re: Gry SWF i MorphOS

@Leon, post #1

Jeżeli to Flash w wersji 3 lub 4, to ten program się nadaje. W wyższej - chyba dla AmigaOS ani MorphOS nic jeszcze nie powstało.

[#3] Re: Gry SWF i MorphOS

@mailman, post #2

Wielka szkoda, mielibyśmy tysiące nowych gier, które by ruszyły na słabszych sprzętach.
Te gry co testowałem są w wersji od 7-9, nic dziwnego, że nie działają.
Program jest open source może znajdzie się ktoś chętny co napisze/przeportuje nowszą wersję flash playera.
Nie pozostaje mi nic innego jak poszukać starszych gierek.
[#4] Re: Gry SWF i MorphOS

@Leon, post #3

flash player moze i jest OS, sam flash jednak nie. "przeportowanie" czy napisanie od zera odtwarzacza flasha 7-9 jest na tyle skomplikowane ze nawet na linuksa takowy nie powstal.
[#5] Re: Gry SWF i MorphOS

@Valwit, post #4

http://www.gnu.org/software/gnash/ ;)
[#6] Re: Gry SWF i MorphOS

@ede, post #5

Gnash na linuxie(Fedora9 PPC+PegasosII) też niezbyt dobrze działa (za wolno i nie wszystko śmiga). Ale może na MOSie by dobrze działał zawsze tu więcej mocy procka zostaje niż na linuchu.



Ostatnia modyfikacja: 19.11.2008 09:39:28
[#7] Re: Gry SWF i MorphOS

@ede, post #5

Gnash is based on GameSWF, and supports most SWF v7 features and some SWF v8 and v9.

prawie robi roznice. AWeb tez obsluguje niektore elementy xhtml 1.1 :)
[#8] Re: Gry SWF i MorphOS

@Valwit, post #7

Nie zmienia to faktu, że przydałby się port pod MorphOS.

[#9] Re: Gry SWF i MorphOS

@Solo Kazuki, post #8

no to pisz na ber^H^H do adobe. pingwiniarze po wielu miesiacach wyprosili wersje 64 bitowa
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem