[#1] Podświetlanie ikonki podczas "przeciągania"
W sumie nie wiem czy to dodatek do Ambienta, czy samego MorphOS'a. A mianowicie chodzi o podświetlanie ikony pod kursorem. Czy dałoby się to dodać także podczas "przeciągania" ikon? Chodzi o to, że ostatnio dzięki opcji skalowania ikonek w Ambiencie (CTRL + rolka) zdecydowałem się w końcu zrobić porządki w grafice. Ale podczas "przeciągania" (przenoszenia) obrazków do odpowiednich katalogów czasami nie mam pewności czy wrzuciłem do dobrego, szczególnie przy małych ikonkach w "oknie docelowym". Podświetlanie w tym przypadku dałoby mi pewność, że grafiki będą wrzucone do odpowiedniego katalogu.

[#2] Re: Podświetlanie ikonki podczas "przeciągania"

@Solo Kazuki, post #1

otoz ambient ma podswietlanie ikon podczas przeciagania, ale tylko jezeli nie uzywamy nowych layerow (bez opcji 3d w 2.0/2.1 i z opcja 2d w 2.2). nie udalo sie znalezc 'ochotnika' ktory przerobilby stary kod odpowiedzialny za d&d. w blizej nieokreslonej przyszlosci niedorobka ta zostanie poprawiona.

[#3] Re: Podświetlanie ikonki podczas "przeciągania"

@kiero, post #2

Dziękuję. Tyle chciałem usłyszeć ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem