kategoria: PowerMac
[#1] PMac
No i zaczely sie klopoty. Zamontowalem do Maca karte SB live, ktora wykorzystuje w Pegu i w Macu nie dziala - system w ogole nie chce sie uruchomic. Podobnie jest z karta NEC usb. Wlasciwie to mam teraz dwie karty USB NEC. Jedna dostalem wraz z komputerem i ta nie powoduje zatrzymania systemu podczas startu, ale jednoczesnie nie jest widziana przez Morphosa i druga, ktora b. ladnie pracuje w Pegu. Mozna gdzies znalezc liste tego co "chodzi"?
I jeszcze mam pytanie odnosnie wyjscia audio w tyle Maca. Nie ma tam dzwieku czy tak ma byc? Obecnie glosniki mam podlaczone do wyjscia sluchawkowego i pracuja normalnie.

[#2] Re: PMac

@Zbysiuk, post #1

To ciekawe. Ja do swojego PowerMaca 3.3 wsadziłem SBLive! i ruszyło od razu, pracuje bardzo ładnie. Z kartami USB jeszcze się nie zabawiałem...

[#3] Re: PMac

@Zbysiuk, post #1

Spróbuj w innym slocie PCI (może akurat ten był brudny lub uszkodzony), ewentualnie poruszaj kartą. U mnie zarówno SBLive, jak i NEC USB śmigają bez problemu...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem