kategoria: Programy
[#1] 7zip pod Ambientem
Głupia sprawa. Nie mogę pod menu kontekstowe w Ambiencie podpiąc tworzenia archiwum 7zip. To znaczy pliki mogę pakować. Nie potrafię natomiast spakować zaznaczonego katalogu tak żeby po rozpakowaniu był ten katalog i wszystko co w nim było. Zresztą z CLI też nie potrafię tego zrobić. Może mi ktoś pomóc?

Rozpakowywanie mam ale ciekawe, że nie działa jeżeli archiwum jest w "Ram Disk:". Oczywiście cudzysłów jest na początku i końcu ścieżki dostępu więc nie kumam o co chodzi.
[#2] Re: 7zip pod Ambientem

@MDW, post #1

pakowanie wybranego katalogu (AAAA) do archiwum z zachowaniem plikow i katalogow

7za040fpu a "RAM DISK:archiwum.7z" "RAM DISK:AAAA/"

rozpakowywanie nie dziala do RAM DISK bo argument "-o" jest przyklejowy do sciezki dostepu
[#3] Re: 7zip pod Ambientem

@Norbert, post #2

Dzięki wielkie, działa w CLI. Nie wiem dlaczego wcześniej mi nie grało. Przecież składnia jest prosta.

Jak mi zadziałało z CLI to dopiero się skapnąłem, że pod Ambientem pomyliłem %sp z %sf. Ech, ciapa jestem. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem