kategoria: Programy
[#1] Grunch
Witam wszystkich! Zainstalowałem sobie ten programik i pracował prawidłowo. Ale coś namieszałem i teraz Grunch wywala mi komunikat, że instalation is broken. Jak naprawić problem? SnoopDos nic nie pokazuje.
[#2] Re: Grunch

@Pero, post #1

A nie działa wykasowanie całego katalogu i instalka od nowa?
[#3] Re: Grunch

@recedent, post #2

Efekt ciągle ten sam
[#4] Re: Grunch

@Pero, post #1

Wywal komendy Gruncha z C:

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2011 20:05:43 przez Korni
[#5] Re: Grunch

@Korni, post #4

Robiłem tak. Wygląda jakby Grunch miał gdzieś ajkieś pliki konfiguracyjne, których nie można znaleźć...
[#6] Re: Grunch

@Pero, post #5

Pliki konfiguracyjne w systemie zwykle są zapisywane do Envarc: lub Env: - może tam warto poszukać?
[#7] Re: Grunch

@grxmrx, post #6

Nie ma, ale zrobiłem coś innego - wywaliłem cały katalog z Grunchem oraz jego pliki z c: ręcznie. Rozpakowałem do toolsów archiwum z programem na piechotę i odpaliłem go, Poszło :D
Przedtem próbowałem go odinstalować instalerem. Widocznie nie wszystko czyści.
Dziękuję za podpowiedzi!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem