kategoria: Programy
[#1] scube
Ostatnio testowalem kilka programow, jako ze przesiadlem sie na PM. Troche zaskoczyl mnie Scube, jest "nadpobudliwy", drobny ruch myszy powoduje wielokrotne obroty szescianu czy tak jest na wszystkich PM, czy tylko u mnie? A moze ktos wie dlaczego tak sie dzieje i jak temu zaradzic?
[#2] Re: scube

@Zbysiuk, post #1

Ja na swoim PM nie zauważyłem problemów ale to też może z racji używania klawiatury do przełączania ekranów..
[#3] Re: scube

@Zbysiuk, post #1

Mam ten sam efekt... na eMacu. Na pegu chyba normalnie działało, nie pamiętam już.
[#4] Re: scube

@Zbysiuk, post #1

A myszy przy okazji na bardziej czułej nie zmieniałeś? ;)
[#5] Re: scube

@Zbysiuk, post #1

Mysle ze to nie jest wina sprzetu na ktorym jest uruchomiony Scube. Ilosc G/MHz tez nie ma znaczenia. Podobny efekt zaobserwowalem rownierz na Efice.
[#6] Scube sie popsul

@Zbysiuk, post #1

By nie zakladac nowego watku, odkopuje temat.

Zauwazylem ze po ostatniej aktualizacji MOSa (moze przy 3.10 byl ten sam problem) Scube zle wyswietla scianki szescianu.
Wszystkie zrzuty ekranow sa bardzo ciemne. Prawie ze czarne.
Czy to efekt jakis efekt uboczny zmian w systemie 3D?
[#7] Re: Scube sie popsul

@Phibrizzo, post #6

Moim zdaniem najlepiej by było gdyby autor (kiero) "odświeżył" niektóre pchełki w tym m.in. ten do zoomowania ekranu (podobał mi się) pod kątem ostatniej wersji MorphOSa i tyle.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem