kategoria: Mac mini
[#1] Klawiatura
Witam! W przedświątecznym szale trafiłem wreszcie na klawiaturę w kolorze białym! Jest to multimedialna klawiatura z Kauflandu. Całkiem niezła. Posiada z lewej strony spacji klawisze alt, win oraz ctrl. Z prawej nie ma klawisza win. Do niej MMkeyboard oraz podpięte skrypty Multimedio i Jukebox Adder i klasa!
A w czym problem? Ano w rozpoznaniu!
OF w maczku mini prawidłowo rozpoznaje klawisze lwy alt i win, natomiast po uruchomieniu Mosa te klawisze są zamienione. Początkowo myślałem, że to wina programu MMKeyboard, ale czy jest aktywny czy nie jest bez znaczenia. Czy jest jakaś możliwość aby sprowadzić je do "normalności"?
[#2] Re: Klawiatura

@Pero, post #1

tak.
w ustawieniach klawiatury w posejdonie
[#3] Re: Klawiatura

@Norbert, post #2

Dzięki bardzo! Poszperam!
[#4] Re: Klawiatura

@Pero, post #3

masz możliwość mapowania dowolnego klawisza pod inny dowolny .
jest tyle opcji ze nikt ich jeszcze do konca nierozszyfrowal szeroki uśmiech
[#5] Re: Klawiatura

@Norbert, post #4

To chyba nie wiem jak to zrobić - poseidon prawidłowo wykrywa alt jako alt a win jako GUI, ale próba napisania ogonów to koszmar...
Cheba się udało! działa to łokiej!
Ale inne pytanie: skąd taki cyrk?

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2013 19:54:44 przez Pero
[#6] Re: Klawiatura

@Pero, post #5

Mozliwe ze poseidon źle wykrywa klawiaturę, lub sam ustawileś złą klawiaturę. (przy LOCALE)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem