kategorie: Pegasos, PowerBook
[#1] OWB_RAM_SIZE Read fail
Skisiło mi się dziś coś w OWB i po przy próbie załadowania jakiejkolwiek strony mam zwis OWB i za chwilę w sumie całego systemu, bo nawet nie otwiera mi się górne menu Ambienta, a ikonki na blacie są martwe.
Odpaliłem Snoopa, a tam dostałem komunikat object: OWB_RAM_SIZEm action: Read, no i na końcu Fail
Co robić? Co to jest?
[#2] Re: OWB_RAM_SIZE Read fail

@R-Tea, post #1

Ja bym spróbował odpalić drugie, świeżo rozpakowane. Tego co masz aktualnie bym nie kasował bo może da się wyłuskać plik z bookmarks.
[#3] Re: OWB_RAM_SIZE Read fail

@ede, post #2

No i świeżo rozpakowane archiwum 1.23 działa. Ciekawe co się mogło tak po prostu skisić, że mi OWB zwiesza cały system.
[#4] Re: OWB_RAM_SIZE Read fail

@R-Tea, post #3

No jak MD5 sum sie zgadza, to pewnie jakis plik w ktorym OWB sobie zapisuje rozne rzeczy. Nie mam teraz MOS-a pod reka zeby zobaczyc co tam siedzi, ale mozesz metada prob i blendow pozamieniac pliki z tymi co sa w swiezym OWB i wyjdzie moze :) diabol.






Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 23:57:33 przez ede
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem