kategoria: MorphOS 3.x
[#61] Re: MorphOS - numer rejestracji

@_arti, post #58

Daj znac czy da rade fakture. Bo też bym zanabył drugą licencję.
[#62] Re: MorphOS - numer rejestracji

@Elvis, post #56

...a klucza jak nie bylo tak nie ma
[#63] Re: Rejestracja MOS

@recedent, post #35

Sam chętnie kupiłbym system za 15 EUR.

Mos to nie Makintosh dla ubogich. Sypnij kasą a nie 15 euro.
3
[#64] Re: Rejestracja MOS

@recedent, post #32

Przepraszam ze odpowiadam na Twoj post ale podejzewam iz cos tam mozesz. Moj Powerbook padl kilka tygodni temu, zakupilem nowa maszyne. Prosze sie juz o wymiane klucza od tygodni. Mam nadal pol godziny i tyle. Zaden mejl mi z nowym kluczem nie przychodzi. Nawet mi MorphOS team wmawia iz mam dzialajacy klucz. Jak ma sie to tak skonczyc to fajnie. Nie bede pytal o jakis zwrot kosztow. Lubie ten system ale zaczyna mnie to naprawde denerwowac. Nie mam zamiaru inwestowac w nowy klucz za kazdym razem jak komp padnie.Moj mejl na ktory rejestrowalem MorphOS to thomas.del76@ gmail.com Pozdro i nie zycze nikomu takich opsow.
[#65] Re: Rejestracja MOS

@Elvis, post #64

A możliwe, że dla "nowego" PowerBooka o którym mówisz jest już zarejestrowany system?
Nie dostałeś w ogóle odpowiedzi od supportu?

P.S. Z tą "mocą" to przesadzasz. Ja co najwyżej jakieś tam locale do MorphOS-a przetłumaczyłem, nie jestem w teamie. Tu raczej by trza do rzookola się uśmiechnąć.

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2024 14:43:16 przez recedent
[#66] Re: Rejestracja MOS

@recedent, post #65

Oczywiscie ze dostalem. Mowia ze moj komp jest juz zarejestrowany. Ale nowego klucza nie dostalem A nie przerejestrowalem klucza po raz pierwszy. Nie wiem jak wyslac Ci kopie maila.

[#67] Re: Rejestracja MOS

@Elvis, post #66

Czyli wygląda na to, że ktoś już na tę maszynę kupił klucz licencyjny kiedyś.

A napisałeś im że chcesz "regenerate a lost key"?
[#68] Re: Rejestracja MOS

@recedent, post #67

Tak
Wszystko ze wzazowkami z MorhOS team

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2024 15:41:28 przez Elvis
[#69] Re: Rejestracja MOS

@Elvis, post #68

I na to już brak odpowiedzi?
[#70] Re: Rejestracja MOS

@recedent, post #69

Tak. Moge sprobowac ponownie. A mysle iz powinenem. Jednakowoz to nie fair ze strony MorphOS ktory jest nie tanim systemem blagac konsumentow o taka rzecz. Nie mam na mysli Ciebie lecz ludzi ktorzy za to sa odpowiedzialni. Jakis balagan tam maja.
[#71] Re: Rejestracja MOS

@Elvis, post #70

dowiem sie o co chodzi i dam znać
[#72] Re: Rejestracja MOS

@michal_zukowski, post #71

Powodzenia. I jeszcze raz nie zycze tej sytuacji nikomu.

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2024 16:21:34 przez Elvis

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2024 16:21:50 przez Elvis
[#73] Re: Rejestracja MOS

@Elvis, post #72

No Michał jest w Team więc pomoże ;)
1
[#74] Re: Rejestracja MOS

@Drako_Crowley, post #73

Uwolnić MorphOS-a, AmigaOS-a 4.x Preorder na KS zrobić, może Phil poprowadzi.
[#75] Re: Rejestracja MOS

@Elvis, post #68

@ Elvis
A poprosiłeś sprzedawcę PowerBooka, by ci podesłał klucz? Klucz jest przypisany do sztuki maszyny, więc jest mu zbędny.
[#76] Re: Rejestracja MOS

@R-Tea, post #75

Tyle tylko, ze stary wlasciciel mogl przeniesc licencje na nowy sprzet...; a stary komp widnieje w rejestrach jako zarejestrowany... moze byc "ciekawie".
[#77] Re: Rejestracja MOS

@PWS, post #76

Mógł przenieść na nowy sprzęt pod warunkiem, że stary się spsuł, więc stary właściciel musiałby nałgać MOS-Teamowi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem