kategoria: Mac mini
[#1] ustawianie ekranu MOS
mam pytanie, jakie najlepiej rozdzielczości ustawić w morphos-ie żeby demka fajnie banglały, bo mam taki problem że jak ustawie rozdzielczość np 320x240 to nie wyświetla mi obrazu na pełnym ekranie (otwiera się nowy ekran o wyższej rozdzielczości i nie rozciąga na pełny ekran , obraz jest wyświetlany w lewym, górnym rogu)
[#2] Re: ustawianie ekranu MOS

@QUAD, post #1

zrob wszystkie mozliwe rozdzielczosci w kazdej palecie.
Po resecie powinno byc juz na pelnym ekranie
[#3] Re: ustawianie ekranu MOS

@Norbert, post #2

Zrobiłem na tę chwilę 320x240 wew szystkich możliwych paletach, po restarcie nadal to samo
[#4] Re: ustawianie ekranu MOS

@QUAD, post #1

A karta, monitor obsłuży tak niską rozdzielczość? Być może trzeba stworzyć nową rozdzielczość dla monitora w ustawieniach.
[#5] Re: ustawianie ekranu MOS

@QUAD, post #3

demka wymagaja raczej 320x256, najlepiej moze sprawdz przez newmode albo modepro
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem