kategoria: Programy
[#1] Google docs a OWB
Czy OWB jest w stanie poprawnie obsłużyć Google docs. Próbowałem dzisiaj skorzystać z arkusza kalkulacyjnego, ale OWB udając Safari nie zechciało działać (zła wersja przeglądarki), a jako Firefox 25 została zaakceptowana, ale arkusz wczytywał się i wczytać się nie mógł.
[#2] Re: Google docs a OWB

@ITU, post #1

Ten arkusz już jest w chmurze, czy próbujesz go tam uploadować? Bo jeśli ta druga opcja, to też miałem kłopot z niektórymi arkuszami.
[#3] Re: Google docs a OWB

@recedent, post #2

Próbowałem otworzyć i edytować arkusz stworzony wcześniej w google docs pod Firefoxem na PC.
[#4] Re: Google docs a OWB

@ITU, post #3

W sumie ja tylko tekstowymi rzeczami się bawiłem i jakoś to działa. Co nie zmienia faktu, że OWB jest już stare i zaraz nic z Google nie pójdzie, czyli bedzie brak netu. ;)
[#5] Re: Google docs a OWB

@ITU, post #1

Tu jest widzę wersja testowa OWB 1.24 ale skompilowana na nowo z końcem marca tego roku: [odnośnik usunięto]. Może to byś pobrał i zobaczył czy są różnice jakieś.

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2015 21:29:53 przez mailman
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem