kategoria: Programy
[#1] Bounty na oprogramowanie
Cześć
Tak się zastanawiam, czy jest możliwe zorganizowanie bounty na pakiet oprogramowania jakie było dostarczane onegdaj z Pegasosem? Chodzi o prawa do tych programów, kto je ma. Fajnie byłoby kupić lub móc pobrać.
[#2] Re: Bounty na oprogramowanie

@Ender, post #1

A o jakich konkretnie komercyjnych programach mówisz?
[#3] Re: Bounty na oprogramowanie

@recedent, post #2

To co było dodawane np. photogenics (lite) chyba?
[#4] Re: Bounty na oprogramowanie

@Ender, post #3

Naprawdę?

Birdie Shoot, Feeble Files, Software Tycoon, fxPAINT Lite, fxScan Lite, VHI Studio Lite, jakiś chyba ImageFX w wersji lajtowej też chyba. Jakichś cudów to tam nie było za bardzo...
[#5] Re: Bounty na oprogramowanie

@recedent, post #4

Z tonu wypowiedzi wnioskuję, że jest to gdzieś legalnie do pobrania? Część tych tytułów kojarzę, hmm... czyżbym przecenił znaczenie pakietu?
[#6] Re: Bounty na oprogramowanie

@Ender, post #5

ImageFX Lite zassiesz ze strony... OS4Depot.
[#7] Re: Bounty na oprogramowanie

@Ender, post #1

W tej sprawie trzeba się najpierw skontaktować z Genesi/MorphOS Team raczej :)
[#8] Re: Bounty na oprogramowanie

@Drako^BB, post #7

No trzeba by. Ty ich chyba trochę znasz to zapytaj.
[#9] Re: Bounty na oprogramowanie

@recedent, post #4

ImageFX Lite próbowałem odpalić pod MOS-em na A1200PPC, wołał o Pegasosa.
[#10] Re: Bounty na oprogramowanie

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #9

A ja odpalałem i nawet trochę używałem Pod Morphosem na Mini Maku i działa wyśmienicie. Nie pytaj skąd mam, ale mam. (Zresztą też miałem przez jakiś czas Pegasosa I) Działa 100 razy lepiej niż wersja pełna dedykowana na klasyczną Amigę. Oczywiście Pegasosa nie wołał. I pozostałe aplikacje też tego nie robią.

Więc i ja uważam, że zamiast kolejne produkty zabierać do grobu, Producenci tych aplikacji mogli by je wszystkim udostępnić. Z dopiskiem, że nie są już rozwijane i to wszystko. A chyba też nie o to chodzi, aby te programy rozprowadzanie były pocztą pantoflową.

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2015 08:29:04 przez gilban
[#11] Re: Bounty na oprogramowanie

@gilban, post #10

Birdie Shoot jest w linkach na MorphOS.pl

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2015 08:57:42 przez ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
[#12] Re: Bounty na oprogramowanie

@Drako^BB, post #7

Raczej z autorami softu. To była licencja na 'x' sztuk softu kupiona przez Thendic i tyle.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem