[#1] Miniklawiatura wifi
Może to kogoś zainteresuje.
Kupiłem do mojego Orange Pi bezprzewodową miniklawiaturę z touchpadem Rii mini X1 (wersja RF2.4G) Layout: US Model RT-MWK01 (x1).
Z głupia frant postanowiłem, jak się zachowa po podłączeniu do Mac Mini pod kontrolą MOS 3.9. Okazuje się, że klawiaturka pracuje prawidłowo zarówno tuchpad jak i przyciski. Prawidłowo wpisuje także polskie znaki przy wciśniętym AltGr.
Wiem, że to średnia wygoda używać takiego maleństwa na codzień, więc potraktujcie to, jako ciekawostkę. No chyba, że jak ja macie mini podłączonego do TV w sypialni jak ja w tej sytuacji to już całkiem przydatny gadżet. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ILXuNkqo-hU


Ostatnia aktualizacja: 18.07.2016 17:27:11 przez Bohun
[#2] Re: Miniklawiatura wifi

@Bohun, post #1

Hej, fajnie że o tym piszesz. Proponuję żebyś zrobił jakiś krótki opis i fotkę i dodał to do "listy kompatybilności", którą mamy tutaj w dziale "Sprzęt".
[#3] Re: Miniklawiatura wifi

@Bohun, post #1

Dzieki. Dobrze wiedziec.
Mialem ja na oku ale balem sie o kompatybilnosci i kupilem Logitech k400 (dziala z Morphem).
Zauwazylem, ze jest jeszcze ciekawa mini klawa rii k12 wirless usb.

https://youtu.be/1EWoeF_XUtg

P.S. Miej na oku dlugosc dzialania na jednym naladowaniu. Ciekawi mnie jeszcze trwalosc akumulatora/baterii.

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2016 03:28:43 przez MaveRick
[#4] Re: Miniklawiatura wifi

@Bohun, post #1

Dodam od siebie, że ten model klawiatury współpracuje bezproblemowo z MISTem.
[#5] Re: Miniklawiatura wifi

@Bohun, post #1

Używam K220 Logitecha w komplecie z myszką. Bez problemów z Mini. Polecam.
[#6] Re: Miniklawiatura wifi

@Bohun, post #1

A przyciski funkcyjne, te pod touchpadem, jak działają?

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2016 16:58:48 przez R-Tea
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem