kategoria: Programy
[#1] Titler
Bawiłem się ostatnio Titlerem (próbując zrobić animację czołówki - nic spektakularnego - wjeżdżający napis na tle z obrazka) i o ile efekt udało się uzyskać to już wyrenderować tego do filmu ni chu chu. Ścieżka do Mencodera i Mplayera prawidłowa, próbowałem różnych kodeków i o ile przy niektórych wyskoczy jakiś błąd (że unsupported) to np. mpeg1 niby się udaje, ale pliku nie tworzy. Da się co prawda poskładać animkę w jakimś innym programie z poszczególnych klatek w formacie png, ale... To bug, czy ficzer?
[#2] Re: Titler

@recedent, post #1

Brak ficzera raczej. Sprawdź ze starszą wersję mencodera. Kiedyś składałem z klatek filmik i pamiętam, że musiałem się cofnąć o parę wersji.

Z tą wersją działa -> http://fabportnawak.free.fr/mplayer/MPlayer-1.0-svn-2011.12.06.lha

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2016 23:15:54 przez Korni
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem