[#1] Zwis OWB pod youtube
Pierwszy raz tak miałem - puszczam coś i zwis, restart, odpalam jeszcze raz OWB i yt, wpisuje co chce i klikam... zwis.. tak kilka razy pod rząd, nawet restarty robiłem ... myślę co jest? Skasowałem ciasteczka i ... działa!

Ciasteczek za dużo się nazbierało czy jak? :)
[#2] Re: Zwis OWB pod youtube

@agrajek, post #1

Raczej mogla baza danych sqlite w ktorej przechowywane sa ciasteczka sie rozleciec. Koniec koncow warto sobie je kasowac co pewien czas.
[#3] Re: Zwis OWB pod youtube

@agrajek, post #1

Przepraszam za maly off-top. Ale wczoraj tez zaliczylem bardzo dziwny zwis OWB ale nie zwiazany z YT.
Otoz, szukalem czegos w google i po kliknieciu na jednym z linkow, okno OWB zamknelo sie i pojawil sie napis: "pure virtual method called". Odkad kozystam z tej przegladarki zobaczylem cos takiego pierwszy raz.
Ale to chyba raczej powinienem podeslac autorow OWB.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem