kategoria: PowerBook
[#1] [PowerBook] MorphOS i podświetlenie klawiatury
Spotkałem się z dziwnym przypadkiem. W komputerze PowerBook G4 A1138 automatycznie podświetlenie klawiatury po wyłączeniu światła działa pod OSX, ale pod MorphOSem już nie (mimo ustawienia w opcjach "laptopowych", żeby włączało się z automatu). Matryca przygasa, jak Pan Bóg przykazał, ale podświetlenie klawiatury włącza się dopiero po wywołaniu z przycisku funkcyjnego. Normalne, czy dziwne? Wiem jeszcze przynajmniej o jednym PowerBooku (ten sam model), który zachowuje się podobnie.
[#2] Re: [PowerBook] MorphOS i podświetlenie klawiatury

@recedent, post #1

No ja mam podobny problem z klawiaturą . Mimo ustawień , podświetlenie klawiatury włącza się jak tylko nacisnę jakikolwiek klawisz . Oczywiście pod MacOS wszystko działa jak należy :) .

O niedziałających wiatraczkach nie wspomne ;) ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem