kategorie: MorphOS 3.x, PowerBook
[#1] [PoweBook] Grafika poziomu glosnosci
Gdy reguluje sie poziom jasnosci matrycy lub podswietlenia klawiatury w PowerBooku wykorzystujac odpowiednie klawisze na klawiaturze to na ekranie pojawia sie cos w rodzaju OSD (skala z poziomem ustawienia).

Gdy w podobny sposob reguluje sie poziom dzwieku to czegos takiego nie ma.
Znalazlem przez przypadek ze rowniez do tego zostala przygotowana grafika, ktora znajduje sie w katalogu Sys:MoprOS/Data/PowerBook.

Ktos zapamnial, zbedny bajer czy to tak na przyszlosc?
[#2] Re: [PoweBook] Grafika poziomu glosnosci

@Phibrizzo, post #1

Z tego co pamiętam to w którejś wersji MorphOSa to działało (przynajmniej ktoś mi o tym mówił), ale w której dokładnie to nie wiem... bo akurat tak szybko zaraz wyszedł fix MorphOSa (nie to co teraz gdy nie widać na horyzoncie 3.11, hehe), że nie zdążyłem jej wówczas zainstalować. W każdym razie ja tej regulacji OSD od dźwięku nie widziałem w działaniu u siebie.
[#3] Re: [PoweBook] Grafika poziomu glosnosci

@deez, post #2

W 3.9 mi też to nie działa, do 3.10 jeszcze nie aktualizowałem.
[#4] Re: [PoweBook] Grafika poziomu glosnosci

@Phibrizzo, post #1

Może kiedyś się to dorobi. Ekran i klawiatura to nie problem, bo to zamknięty system, a audio trzeba koordynować z ac97mixer i nie będzie i tak działać np. z kartą USB na razie, więc "meh".
[#5] Re: [PoweBook] Grafika poziomu glosnosci

@Jacek Piszczek, post #4

Przynajmniej ikona głośniczka w trayu się zmienia
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem