kategoria: Programy
[#1] FlowStudio i skiny z Notepada++
Mam niejaki problem z FlowStudio. Nie pasuje mi kolorystyka domyślnego wyglądu, a jestem zbyt leniwy żeby zmieniać wszystko "z palca". Zauważyłem w opcjach, że jest możliwość zaimportowania skina z Notepada++. "Super" - pomyślałem, poszukałem, zaciągnąłem, wybrałem w requesterze i... Nic. To działa ta opcja, czy nie?
[#2] Re: FlowStudio i skiny z Notepada++

@recedent, post #1

Sprawdziłem i efect jest (połowiczny/tak mabyć?) zmieniło mi kolor samego edytora, konsoli oraz kolory składni, więc coś tam działa.
[#3] Re: FlowStudio i skiny z Notepada++

@recedent, post #1

Jest też opcja Dark Flow. Ustawienia > Themes ale pewnie jest Ci znana ;)
[#4] Re: FlowStudio i skiny z Notepada++

@cytrynek, post #3

No właśnie dark mi nie leży.

@RadziN: A gdzie jest ten działający skin?
[#5] Re: FlowStudio i skiny z Notepada++

@recedent, post #4

@Rec
Pierwszy, lepszy jaki złapałem do testu :)
https://draculatheme.com/notepad-plus-plus/ i zaimportowałem (Dracula.xml)
[#6] Re: FlowStudio i skiny z Notepada++

@RadziN, post #5

Pewnie widzieliście:
https://www.youtube.com/watch?v=UPPRq71aIYo&t=11s
..ale mam pytanie, gdyż w wersji z MorphOSa 3.11 brak mi tego przycisku RELEASE po stworzeniu projektu. Autor filmu omawia 3.10.
[#7] Re: FlowStudio i skiny z Notepada++

@RadziN, post #5

Nie, nie nie nie nie.

Dracula mi się wczytuje, ale na przykład ten już nie. Czemu?

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2018 20:53:23 przez recedent
[#8] Re: FlowStudio i skiny z Notepada++

@recedent, post #7

Na moje oko to prawidłowo, że się nie wczytuje... bo to nie jest xml nawet MIME Ambienta rozpoznaje go jako test. Jak sprawdzisz sobie nagłówke Darculi to zauważysz tam taki oto piekny tag <?xml version="1.0" encoding="Windows-1252"?> co jednoznacznie definujuje go jako XML. Natomiast to co podałes to jakiś schemat nie wiem tylko czego... znaczy ów schemat to też jest jakaś forma xmla ale pewnie parser we FS nie dostaje tych tagów co są w daculi i nie wiem jak to ma przeparsować.



Ostatnia aktualizacja: 09.09.2018 21:17:36 przez RadziN
[#9] Re: FlowStudio i skiny z Notepada++

@Skotos, post #6

Coś jest nie tak.... Bo zaraz po utworzeniu projektu nawet bez dodania pliku do niego już winneś mieć na górnej belce nowy przycisk Targetów w postaci comboxa RELEASE/DEBUG
[#10] Re: FlowStudio i skiny z Notepada++

@RadziN, post #9

Ja mam normalnie wybór. działa :)
[#11] Re: FlowStudio i skiny z Notepada++

@RadziN, post #8

Chyba faktycznie coś nie tak z tym skinem było. Znalazłem inny i zabanglał. Dzięki.
[#12] Re: FlowStudio i skiny z Notepada++

@recedent, post #11

Się podzieli szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2018 12:36:59 przez cytrynek
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem