kategoria: Programy
[#1] Poszukuje działającego Quake 1
Cześć,

Poszukuje działającego portu Quake 1 zbliżonego jak najbardziej do oryginału, z dostępnych testowałem


Dzięki za pomoc OK
[wyróżniony] [#2] Re: Poszukuje działającego Quake 1

@jarokuczi, post #1

[#3] Re: Poszukuje działającego Quake 1

@jarokuczi, post #1

http://sun.hasenbraten.de/quake1/

Działa dobrze chyba tylko w loresie, w wyższych rozdzielczościach się gliczuje albo nawet nie uruchamia.

FuhQuake i FodQuake to QuakeWorld. SinglePlayer działa, ale trzeba połączyć się z serwerem (na hasenbraten jest też serwer QW do pobrania). Większość modów, mission paków do Quake1 nie zadziała.
[#4] Re: Poszukuje działającego Quake 1

@forge, post #2

Ten porcik wymiata :) dzięki za linka, nie wiem czemu nie próbowałem wcześniej przeszukać aminetu. Software rendering przy 640x480 na moim iBooku wyglądą super - te soczyste pixele.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem