kategorie: MorphOS 2.x, MorphOS 3.x, Programy
[#1] ImageMagick 6.8.8
W 2014 roku był news, że Łukasz "ede" Wróblewski zbudował ImageMagick 6.8.8-7 dla MorphOS-a. Na Aminecie i MorphOS-Storage.net jest tylko jakaś stara wersja 6.2.3 (Ilkka Lehtoranta). Różnice między tymi wersjami są spore (w końcu 9 lat różnicy). Strona skąd można było ściągnąć nową wersję już nie działa. Szkoda, że nie wrzucono tego na morphos-storage.net albo Aminet. A może ma ktoś oryginalne archiwum przygotowane przez Łukasza i udałoby się je wrzucić na morphos-storage.net?

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 21:00:24 przez MDW
[wyróżniony] [#2] Re: ImageMagick 6.8.8

@MDW, post #1

[#3] Re: ImageMagick 6.8.8

@MDW, post #1

Temat zamknięty. szeroki uśmiech
KennyR z morph.zone znalazł to archiwum ImageMagick na Archive.org. Papiosaur na facebookowej grupie obiecał wrzucić je na morphos-storage.net.
[#4] Re: ImageMagick 6.8.8

@Norbert, post #2

No właśnie na morph.zone też tak znaleźli. Fajnie, że się jednak zachowało.
Dzięki! OK
[#5] Re: ImageMagick 6.8.8

@MDW, post #4

Myślę że też dałbyś radę znaleźć ten plik na archive.org
Wtedy wątek byłby niepotrzebny.
[#6] Re: ImageMagick 6.8.8

@Norbert, post #5

Prawdę mówiąc nie wiedziałem, że takie rzeczy też są archiwizowane. Poleciałem po Google, nie znalazłem i zapytałem...

Ja generalnie nie przywykłem do szukania amigowych (a tym bardziej morphosowych) rzeczy na Google. I tak niczego się tak nie znajduje. Jesteśmy tak niesamowicie zakopaną niszą, że nawet kawałek nie wystaje.

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 22:19:53 przez MDW
[#7] Re: ImageMagick 6.8.8

@MDW, post #1

Papiosaur wrzucił na MorphOS Storage
[#8] Re: ImageMagick 6.8.8

@waldiamiga, post #7

No i super. Teraz leży tam gdzie powinno. Lubię gdy wszystko jest na swoim miejscu. szeroki uśmiech
[#9] Re: ImageMagick 6.8.8

@MDW, post #8

Tylko jeszcze niech wywali Itixa, a wstawi ede, w odpowiednim miejscu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem