kategorie: MorphOS 3.x, Programy
[#1] VLC i skórki.
Witam. Z góry przepraszam, jeśli odgrzewam kotleta.


Tutaj znalazłem informację, że MOS-owa wersja VLC obsługuje skórki. W dokumentacji nie ma o tym żadnej wzmianki. A jeżeli tak jest, to jak to zrobić? Należy wrzucić plik ze skórką do katalogu Home lub Share ?
[#2] Re: VLC i skórki.

@Ponki1986, post #1

A, że tak przewrotnie zapytam - VLC używalny jest jakoś sensownie? Mam mgliste wspomnienia związane ze stabilnością tego programu. U Ciebie działa dobrze?
[#3] Re: VLC i skórki.

@ede, post #2

Z tego co się orientuję to była tylko jedna jakaś wstępna, pre-alfa wersja i chyba daleko było jej do ukończenia. Nie przyszłoby mi do głowy używanie jej, a co dopiero zmiana skórek. szeroki uśmiech

Och... źródło informacji to GenerationAmiga. To taki amigowy pudelek. Ja ich nawet wywaliłem z RSSów, bo irytowały mnie te ich "newsy". Potrafili wyciągnąć coś sprzed kilku lat i przedstawić to jako nowość. Zresztą widzę, że to VLC tak właśnie się u nich pojawiło. szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 20:23:38 przez MDW
[#4] Re: VLC i skórki.

@ede, post #2

W sumie to ja powoli kompletuje sobie soft, bo użytkownikiem MOSa jestem od nie dawna. Z tego co się orientuję to chyba najlepszy jest MPlayer. Do tego wrzuciłem sobie jeszcze VAMPa. A przy okazji mam pytanie, czy ktoś się orientuje dlaczego FFPlay przy próbie obejrzenia jakiego kolwiek pliku video wyrzuca tylko komunikat w stylu " no such file or directory" ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem