kategoria: Programy
[#1] Antiryad Gx 4,7
Wyszedł nowy Antiryad, próbował ktoś coś robić na Motylu. Mi po próbie wgrania projektu pokazuje się przsczółka i nic się nie dzieje. A może ktoś coś zrobił w tym silniku?
[#2] Re: Antiryad Gx 4,7

@tWINpIX, post #1

Bawiłem się kilkoma wersjami (od 3.x po 4.6), poodpalałem przykłady i coś tam próbowałem wymodzić...
[#3] Re: Antiryad Gx 4,7

@waldiamiga, post #2

Ale jak je wgrywałeś bo mi gdy dam import project to zatrzymuje się na pszczółce:)

Działa mi workspace/project3d/level10.bse gdy dam load base mam takie coś.

Kiedyś tzn. jak było 4.6 po tym jak pojawił się news na morphos.pl to tam bardziej udało mi się coś odpalić że normalnie chodziłem, po jakimś pomieszczeniu, teraz coś nie chce działać albo coś źle robię:)



Ale jak tam zacząć jak podłogę dać czy coś

Co najlepsze ten silnik jest kompilowany cały czas na m68k, scren z Kubuntu bo na Motylu szkoda grzać kondensatorów tak bez celu i laptop trochę szybszy a jabko mam z g4.

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2019 20:07:16 przez tWINpIX
[#4] Re: Antiryad Gx 4,7

@tWINpIX, post #3

Kiedyś tzn. jak było 4.6 po tym jak pojawił się news na morphos.pl to tam bardziej udało mi się coś odpalić że normalnie chodziłem, po jakimś pomieszczeniu, teraz coś nie chce działać albo coś źle robię:)

Newsa o v4.6 puściłem ja (tak jak przed chwilą o 4.7) i tą wersję testowałem. Jutro odpalę nową wersję i potestuję, dziś grobbing mnie wykończył.

Ale jak tam zacząć jak podłogę dać czy coś

Może ten pdf pomoże?

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2019 20:11:00 przez waldiamiga
[#5] Re: Antiryad Gx 4,7

@waldiamiga, post #4

Pdf to sobie poczytam tylko myślałem że ktoś coś może już w tym dłubał i ma jakieś szybkie how to ale spoko dzięki.OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem