kategorie: Pegasos, Programy
[#1] Make Human dla MOS + eGame dla morphos key - ktoś ma?
Witam. Pod długim czasie w końcu zarejestrowałem Morphosa na moim PM G5. Działa świetnie, wygląda super. Extra zabawa! Jestem na etapie gromadzenia softu i w związku z tym pytanie.
Czy ktoś ma Make Human 0.9.0 dla Mosa? Jedynu odnośnik jest na http://morphos.lukysoft.cz, ale linki nieaktywne, nigdzie nie mogę znaleść. Tą wersją bawiłem się na moim SGI Octane - i działa super a G5 jest o wiele szybszy.
Drugie pytanie - mam sporą kolekcję gier i dem pod WHDLoad, ale przedzieranie się przez gąszcz katalogów w Ambiencie to robota głupiego. Super sprawą jest eGame_r5 napisany przez Chrisa Handleya. Program bez klucza ma ograniczoną funkcjonalność - wyświetla tylko 10 pozycji, chciałem zarejestrować i zapłacić, niestety na stronie Chris, lin do zapłaty przez PayPal nieaktywny, na wysłany email od tygodnia bez odpowiedzi, na stronach gdzie Chris był Aktywny (amigans i amigaworld) nie logował się od 2017. Więcchyba nie ma sensu słać PM. Co zrobić? Ma ktoś klucz?
Dzięki za ewentualną pomoc.
[#2] Re: Make Human dla MOS + eGame dla morphos key - ktoś ma?

@waldekg72, post #1

w pakiecie Chrysalis jest fajny mechanizm odpalania gier przez MOSa.
Może się tym podeprzeć.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem