[#1] Telewizja
witam. Czy komus udalo sie obejzec jakakolwiek telewizje na zywo na Powerbooku ? Ja moge tylko niemieckojezyczne kanaly z
https://www.2ix2.com/
No jakies imprezy sportowe to ok ale moze cos z Polski? Zaznaczan ze mieszkam za granica i w dodatku poza Unia Europejska. WP Pilot mam ale nie pytam o piecowe rozwiazania. Dzieki z gory za kreatywne komentaze.
EDIT:
Zycze posiadaczom AOS4 by kiedys mieli mozliwosc ogladania chocby niemieckojezycznej telewizji na Amidze 5000

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2022 16:29:28 przez Elvis
1
[#2] Re: Telewizja

@Elvis, post #1

Super stronka dzięki wielkie za link

Na satelicie polikwidowali stacje a lubiałem sobie z rana obejrzeć Alpen panoramę na 3Sat lub ORF1.
1
[#3] Re: Telewizja

@Elvis, post #1

a maja tu jakies niemieckie stukacze ?
2
[#4] Re: Telewizja

@selur, post #3

Cenie sobie Twoje poczucie humoru ale podejzewam iz sam mozesz znajsc cos dla siebie . Pukacze sa wszedzie ze tak powiem.
@tukinem
Ciesze sie ze przypadkowo pomoglem

Nadal czekam na linki polskiej telewizji. TVP(wiem ale jednak 1 z 10ciu)Polsat,TVN itp.
Nieoficjalene oczywiscie bo nie ma VPN na MorphOS
[#5] Re: Telewizja

@Elvis, post #4

Nieoficjalene oczywiscie bo nie ma VPN na MorphOS


A VPN na routerze nie załatwi sprawy ?
[#6] Re: Telewizja

@Norbert, post #5

Nie wiem. Ale chyba nie. BBC powinno mi dzialac bez VPN a tak nie jest.
EDIT:
Jaca kiedys mowil na podcascie ze czegos brakuje i raczej nie bedzie w Wayfarerze by streamowac oficjalne stacje TV czy np Netflixa. Jakas licencja jest potrzebna a kosztuje dziesiatki tysiecy dolcow. Chyba 60. Microsoft to ma Apple to ma itd ale co mnie zdumiewa Linux jako darmowy system rowniez to cus ma. Nie wglebiam w to na co Morphos licencja idzie ale Linux za darmo? No ale nie o tym. Nieoficjalne linki moga widac dzialac. Mam RTL,ARD itd a TVP czy TVN nie. Daje do myslenia.

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2022 17:50:32 przez Elvis

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2022 17:50:48 przez Elvis
[#7] Re: Telewizja

@Elvis, post #6

Ja kiedyś pisałem na ppa.pl że pod Wayfarer można odpalić stream z transmisji sportowych w sport.tvp.pl i z ciekawości sprawdziłem przed chwilą, nic się nie zmieniło :)
Stream z linku o którym jest wątek nie działa.
[#8] Re: Telewizja

@Elvis, post #1

Zycze posiadaczom AOS4 by kiedys mieli mozliwosc ogladania chocby niemieckojezycznej telewizji na Amidze 5000


Zwyczajowo nie komentuję w wątkach dotyczących problematyki systemu spod znaku niebieskiego motyla, ale...
Dzięki za "życzenia" i za inspirację dla potencjalnych tematów odcinków specjalnych kanału "Amiga Bez Ściemy", Pewnie nie w najliższym, ale w jednym z najbliższych "specjali", jako użytkownik X5000 zaprezentuję możliwości mojej konfiguracji w tym zakresie.
1
[#9] Re: Telewizja

@MUFA-amigaone-pl, post #8

Ściema, bo Morphos'a w odcinkach nie ma.
[#10] Re: Telewizja

@karolb, post #9

MorphOSa nie ma, być może jednak w MOSowym MPlayerze da się uzyskać dostęp do polskojęzycznych kanałów, na podobnej zasadzie jak ja to prezentuję poniżej z wykorzystaniem Emotion. Więcej szczegółów, w najbliższych tygodniach na YT.


5
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem