[#1] FryingPan 1.2.3
Dawno już nie wypalałem CD. Po padzie dysku i świerzej instalce MOSa zainstalowałem sobie FryingPan 1.2.3, ale co wypalę CD czy CD-RW to MOS nie widzi tej płyty. Wypaliłem kilka takich płyt. Mam optical.key z rejestracji i skopiowałem go jak zawsze do L:
Przy wypalaniu wszystko przebiega 100% ok. Żadnych zwiech, zamrożeń, komunikatów czy dziwnych objawów.
Jedyna rzecz, która mnie zastanowiła to nieaktywny string do podania etykiety płyty i nieaktywne wszystkie opcje w zakładce (pod przyciskiem na końcu stringa od nazwy płyty) Current Element - Filename i Filesystem Information.
Nie mam w tej chwili jak sprawdzić tych wypalonych płyt pod Windą czy linuxem.
[#2] Re: FryingPan 1.2.3

@R-Tea, post #1

@R-Tea & APC

Nie to, że jestem wredny ale świerzbi mnie aby coś powiedzieć ;)

[#3] Re: FryingPan 1.2.3

@Korni, post #2

Znaczy się, nie wiem o czymś, o czym już wszystkie wróble w okolicy ćwierkają? :)
[#4] Re: FryingPan 1.2.3

@R-Tea, post #3

Znaczy się, tylko Korni to wie, ale nie powie. Ehhh... ;)
[#5] Re: FryingPan 1.2.3

@R-Tea, post #4

Zapewne chodzi o wyraz "świeRZy", który nie jest tak do końca poprawnie napisany. ;)

[#6] Re: FryingPan 1.2.3

@MDW, post #5

Ach, więc o to chodzi!
To nie wiecie, że to się różnie pisze w zależności od stopnia świeżości?!
Jeśli chodzi np. o świeże bułeczki, takie jeszcze gorące, prosto z pieca, to wtedy piszemy - świeże bułeczki, ale gdy już ostygną, to są już świerze.
Podobnie jest z herbatą. Jeśli bez cukru to piszemy herbata, a z cukrem oczywiście - cherbata.
Róża tradycyjna, z kolcami to róża, a taka specjalna odmiana bez kolców to rórza.
;)
Pani od J. Polskiego wam zmarła w pierwszej klasie, czy co? ;) :D

A wracając do tematu, to wyczaiłem, że w ustawieniach FP miałem Export data as RAW Audio/Data track i dlatego MOS nie widział płyty. Win i Lin też. Już jest ok :)
[#7] Re: FryingPan 1.2.3

@R-Tea, post #1

Ha... ja mam inne jaja... nie działa mi FP z image'ami. A żeby było śmieszniej sam T. Wiszkowski nie wie czemu. Na dodatek ciągle odwołuje się do AmiGG, nawet jak nie mam go włączonego. Czy ktoś może wie czego to może być powód?

[#8] Re: FryingPan 1.2.3

@Solo Kazuki, post #7

> nie działa mi FP z image'ami.

ja mam "error 21" cos takiego.

[#9] Re: FryingPan 1.2.3

@Solo Kazuki, post #7

Jakiej wersji FP uzywasz (jaki OS)?
Czy podobnie jest ze starszymi wersjami?
Co pokazuje SnoopDos?



Ostatnia modyfikacja: 21.05.07 20:42
[#10] Re: FryingPan 1.2.3

@Norbert, post #9

używam wersji 1.2.3. pod MorphOS z najnowszym Ambientem. Wersja 0.41 nie robiła takich jaj.

[#11] Re: FryingPan 1.2.3

@Norbert, post #9

u mnie wszystkie wersje od 1+ maja ten sam
problem, ze nie da sie wypalic z iso_image.

[#12] Re: FryingPan 1.2.3

@R-Tea, post #6

Ja mimo, że mam zarejestrowany FryingPan, używam cały czas wersji 0.41 I zawsze nagrywam w locie.

[#13] Re: FryingPan 1.2.3

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #11

Również miałem problem z iso-image, ale jak się dowiedziałem od autora niektórych iso gdzie jest konieczny overburning nie da się "załatwić". A swoją drogą ta część jest niezbyt dopracowana.



Ostatnia modyfikacja: 05.08.2009 15:28:34
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem