Forum » PPA
[#1] WHDLoad-rejestracja
Jeżeli są jeszcze osoby mające ochotę na "grupowe" zarejestrowanie
WHDLoad-proszę o odzew
[#2] Re: WHDLoad-rejestracja

@skobry, post #1

Byłbym bardzo zainteresowany o ile nie kosztowałoby to sporo
[#3] Re: WHDLoad-rejestracja

@AMIMAN, post #2

Przy czterech zainteresowanych osobach koszt nie przekracza 60 PLN.
[#4] Re: WHDLoad-rejestracja

@skobry, post #1

Zglaszam sie na ochotnika. Raz sie zyje! :)
[#5] Re: WHDLoad-rejestracja

@mailman, post #3

je też byłbym chętny ale nie za 60zł, czy jak będzie więcej chętnych to opłata będzie mniejsza? :D :D :D :D :D :D

[#6] Re: WHDLoad-rejestracja

@arielcpu, post #5

To zależy jakiej oczekujesz. Opłata dla dziesięciu osób wynosi około 48 PLN, dla pięciu około 53 PLN.
[#7] Re: WHDLoad-rejestracja

@mailman, post #6

Osoby, które deklarują chęć rejestracji programu i są w stanie zapłacić do 60 PLN, proszę o kontakt pod adres mailowy (mailman@ppa.pl).
[#8] Re: WHDLoad-rejestracja

@skobry, post #1

Jak do tej pory zgłosiły się dwie osoby + trzecia osoba, która wcześniej wyrażała chęć rejestracji, a od której nie mam jeszcze potwierdzenia. Czy panowie skobry, Amiman i arielcpu są zainteresowani?
[#9] Re: WHDLoad-rejestracja

@mailman, post #8

ja odpadam, brak gotówki. :P

[#10] Re: WHDLoad-rejestracja

@mailman, post #8

Ja tez jestem zainteresowany.
Emailowalem do Ciebie ale dostalem zwrot emaila (tz. chyba nie doszlo)
Wyslalem jeszcze raz ale na wszelki wypadek, zglaszam chec rejestracji tutaj.
[#11] Re: WHDLoad-rejestracja

@Phibrizzo, post #10

Otrzymałem maila od Phibrizzo i PopoCopa
[#12] Re: WHDLoad-rejestracja

@skobry, post #1

Czy nie ma więcej chętnych?
[#13] Re: WHDLoad-rejestracja

@mailman, post #12

Ja moglbym, ale na kreche. :) Oddam na poczatku 2005.

[#14] Re: WHDLoad-rejestracja

@skobry, post #1

Mamy nowy rok, może wiec są nowi chetni do zakupu WHDLoad?
Ja jestem wciąż zainteresowany grupową rejestracją.

[#15] Re: WHDLoad-rejestracja

@PopoCop, post #14

... tym bardziej, że dolar i euro potaniały :D
[#16] Re: WHDLoad-rejestracja

@PopoCop, post #15

Osoby zainteresowane rejestracją WHDLoad proszę o zgłaszanie się na mój adres mailowy: sebastian.rosa (małpa) wp (kropka) pl

Cena 62 PLN i może być tylko niższa. Aktualne tylko do poniedziałku (21.02.2005)!
[#17] Re: WHDLoad-rejestracja

@mailman, post #16

Odświeżam temat. Nowa rejestracja w drodze. Czekam na chętnych (Ci, którzy już się do mnie zgłaszali i mam z nimi kontakt nie muszą ponownie się kontaktować).
[#18] Re: WHDLoad-rejestracja

@mailman, post #17

Nadal zachęcam do rejestracji. Na zgłoszenia czekam tylko do poniedziałku. Cena w zasadzie już teraz powinna być poniżej 55 PLN, a jeżeli euro jeszcze będzie spadać to może nawet poniżej 50 PLN zejdzie.
[#19] Re: WHDLoad-rejestracja

@mailman, post #18

Byc moze ja sie jeszcze zdecuduje, ale poinformuje okolo godziny 15-19 (w poniedzialek). Bedzie wtedy za pozno? (Tak czy Nie, to bede wiedzial w niedziele, ale w niedziele nie bedzie mnie w PPA).

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem