Forum » PPA
[#1] Hollywood - kupno
Tak jak obiecałem, zaczynam działać w sprawie kupna produktów Airsoft Softwair, czyli m.in. Hollywood, lecz także możliwy będzie zakup innych produktów tej firmy. Klikając TUTAJ zobaczycie pełną listę produktów wraz z cenami w euro. Hollywood możliwy jest do kupienia osobno lub w zestawie z Hollywood Designer i Malibu (cena jest wówczas niższa).

Teraz sprawa najważniejsza, ile osób jest zainteresowanych? Proszę jednak nie pisać "ja bym kupił za tyle i tyle", bo takiej osoby nie będę brał pod uwagę. Ceny są podane i wiadomo o czym rozmawiamy. Należy pamiętać o drobnych opłatach dodatkowych na przelewy i wziąć poprawkę na kurs euro. Im więcej osób, tym te opłaty są odpowiednio niższe. No i jeszcze sprawa taka, że w przypadku dużego zainteresowania można liczyć na jeszcze jedną dodatkową zniżkę (nie wiem na razie ile). Jeżeli jednak ktoś decyduje się na cenę z cennika to niższa, chyba nie zrobi mu różnicy :)

Niemniej, jeżeli jesteście zainteresowani nabyć programy Airsoft Softwair po cenach z ich cennika, to proszę wpisywac się poniżej lub zgłaszać do mnie na maila (sebastian(małpa)ppa.pl albo sebastian.rosa(małpa)wp.pl).
[#2] Re: Hollywood - kupno

@mailman, post #1

To ja się zapisuję na "The Best of Airsoft Softwair Gold Edition CD-ROM" (bo rozumiem, że to też można zamówić)
[#3] Re: Hollywood - kupno

@mailman, post #1

Widzę tłumy chętnych. Na razie mam cztery osoby, z czego dwie są zainteresowane Hollywoodem. Ktoś jeszcze?
[#4] Re: Hollywood - kupno

@mailman, post #3

A co to jest ten Hollywood?
Czytałem ale prosze o lepsze wyjaśnienie.
Dzięki

[#5] Re: Hollywood - kupno

@martinflash, post #4

Hollywood to program umożliwiający tworzenie, przy pomocy specjalnego języka skryptowego, prezentacji multimedialnych - od pokazu slajdów, po złożone gry. Posiada również możliwość importowania prezentacji Scali (przy pomocy pluginu Malibu). To tak w skrócie.
[#6] Re: Hollywood - kupno

@mailman, post #5

O ile dobrze pamiętam ma również możliwośći odtwarzania plików windzianego PowerPointa...

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem