Forum » PPA
[#1] Czy to chwilowe?
Na głównej stronie zniknęło:
po lewej-między innymi ostatnie dopiski do forum
po prawej-wyszukiwarka

Bardzo mi tego brakuje. Co się dzieje? Czy to tylko u mnie? Jeśli nie i tak ma być na stałe, to kategorycznie protesuję!!

[#2] Re: Czy to chwilowe?

@Prince, post #1

U mnie tak samo po zapisaniu ustawień strony do tzw. ciasteczek, ale .deldir i na szczęście wszystko po staremu. Więc coś jest nie tak
[#3] Re: Czy to chwilowe?

@Prince, post #1

Prince, siedzisz na necie dzień i noc. :D Nie jesz, nie pijesz. Stale usprawniamy portal, więc czasami jakieś testy musimy robić. Przestań donosić o byle czym, po 3 minutach od zauważenia zmiany. Poczekaj z godzinę lub dwie. Jeżeli nadal jest jakiś błąd lub problem, zgłoś to wtedy lub najlepiej uderz do kogoś na priv.
[#4] to ja zglaszam

@mailman, post #3

od paru godzin komenty pokazuje mi podzielone na strony a nie wszytskie na raz, jeden pod drugim, na jednej stronie jak dawniej.
[#5] Re: Czy to chwilowe?

@Prince, post #1

Juz powinno byc wszystko ok.
Znikanie boxow bocznych bylo spowodowane niewlasciwym testowaniem nowych opcji w ustawieniach portalu. Od teraz te opcje sa juz dostepne publicznie i (najprawdopodobniej) dzialaja poprawnie.

Jesli nie widzisz wszystkich boxow, zapisz jeszcze raz ustawienia.

Zreszta od teraz kazdy moze sobie ustawic, ktore boxy beda widoczne :)

Przepraszam za problemy i zycze milego uzywania PPA :D

[#6] Re: to ja zglaszam

@Valwit, post #4

Dokladnie - to moze i nie jest glupie, ale userzy powinni miec mozliwosc wyboru trybu pracy (najlepiej ilosc postow/strone) w ustawieniach...
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem