Forum » PPA
[#1] Lista dyskusyjna (tylko do odczytu)
Wśród wielu pomysłów jakie chciałbym zrealizować jest pomysł z wysyłaniem wszystkich wiadomośći z forum na specjalnie założoną do tego celu listę dyskusyjną. Ponieważ nie wiem jak wybadać zalogowanego użytkownika przez e-mail (w przypadku odpowiedzi) pomyślałem, że jedynym sensownym rozwiążaniem byłoby tylko wysyłanie mejli na taką listę, gdzie w każdej wiadomości byłyby linki do wątku gdzie można by było (już na www) odpowiedzieć.
Właściwie mogłaby to być równie dobrze zamiast listy dysk. jakaś grupa newsowa postawiona na serwerze PPA.
Wiem, że może w złym miejscu zadaje pytanię bo użytkownicy z pewnej reguły sami nie wiedzą czego chcą ;) no ale chciałbym wybadać zainteresowanie tym tematem.

[#2] Re: Lista dyskusyjna (tylko do odczytu)

@grxmrx, post #1

Wśród wielu pomysłów jakie chciałbym zrealizować jest pomysł z wysyłaniem wszystkich wiadomośći z forum na specjalnie założoną do tego celu listę dyskusyjną.

Jestem za. Wolę po stokroć czytać commenty z forum poprzez YAMa niż przez www... www jest dobre raczej dla nowicjuszy lub przypadkowych surferów...
niech wrócą stare dobre czasy, wróćmy do korzeni internetu

[#3] Re: Lista dyskusyjna (tylko do odczytu)

@grxmrx, post #1

Co z wątkami, które zostaną usunięte lub przeniesione do innego działu? Na liście dyskusyjnej będą nadal dostępne, a w przypadku wysyłki odnośników, nie będą działały.
[#4] Re: Lista dyskusyjna (tylko do odczytu)

@Dopuser, post #2

wróćmy do korzeni internetu
Raczysz żartować, prawda?! Mamy się cofnąć do epoki BBS-ów, modemów 1200cps i konsoli tekstowej?

Mam jedno rozwiązanie, ale nie jest ono automatyczne. Mianowicie, robię odpowiedni alias dla każdego działu forum, na który będą szły wszelkie posty, a ludzie chcąc się zapisać emailem na takie coś, będą musieli mi podać na jaki adres chcś i ja dodaje ich do tego aliasu.

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem