Forum » PPA
[#1] Nie wyswietlaja sie newsy nr 2974 i 2984 !!!
Mianowicie chodzi o:
"Nowy PegXMac dla Pegasosa1 i AmigaOne" i "Nowa oferta - Pegasos z Gentoo"

Nie ma ich w ogole na glownej stronie, sa pominiete...
Widze, ze takie newsy byly po liscie komentarzy... A jak klikne w ktorys komentarz albo recznie wpisze odpowiedniego linka z koncowka 2974 albo 2984 to mi wyswietla pusta strone.. Tzn. jest gorna i boczna czesc portalu, ale tresci wlasciwej brak.. Nie ma ani newsa ani komentarzy....

Prosilbym o naprawienie...
[#2] Re: Nie wyswietlaja sie newsy nr 2974 i 2984 !!!

@Masta Krishna, post #1

Pewnie tak masz ustawione w ustawiniach strony.

[#3] Re: Nie wyswietlaja sie newsy nr 2974 i 2984 !!!

@grxmrx, post #2

Ale co mam ustawione??
W ustawieniach mam ustawione, aby wyswietlal WSZYSTKIE newsy...
A czy to tlumaczy, ze jak wpisze bezposredniego linka to tez mi nie wyswietla tego newsa??

Poza tym w archiwum aktualnosci w ogole nie mam na liscie tematu o PegXMac, a o Gentoo jest.. ale jak klikne w tego linka to znowu: tresci brak...
[#4] Re: Nie wyswietlaja sie newsy nr 2974 i 2984 !!!

@Masta Krishna, post #3

To spróbuj zapisać ustawienia i sprawdź czy coś się zmieniło.

[#5] Re: Nie wyswietlaja sie newsy nr 2974 i 2984 !!!

@Masta Krishna, post #3

ee zwracam honor.. faktycznie mi sie jakikms cudem odznaczyl dzial linux..
ale jak ma sie wylaczone wyswietlanie jakichs newsow, to wejscie w bezposredniego newsa albo strone z komentarzami powinno byc mimo wszystko mozliwe...
[#6] Re: Nie wyswietlaja sie newsy nr 2974 i 2984 !!!

@Masta Krishna, post #5

To zależy. Jeżeli ustawiłeś, aby ustawienia zapisywały się do ciastek, to każdorazowe wywołanie dowolnego odnośnika w domenie, do której masz dokonane ustawienia (= zapisane ciastka) będzie odpowiednio interpretowało to, do czego się odnosisz (czyli ustawienia zadziałają). Jeżeli wybrałeś zapisywanie do profilu - identycznie, ale sprawdzając uprzednio czy byłeś (jesteś) zalogowany.

P.S. Sprawdź sobie wchodząc z innej domeny (mamy ich kilka). Jeżeli nic nie kombinowałeś i ustawienia były zapisane tylko na jedną domenę, powinieneś zobaczyć "niewidzialne" newsy.

P.S. 2. Jeżeli coś pomieszałem, to zaraz ktoś mnie poprawi.
[#7] Re: Nie wyswietlaja sie newsy nr 2974 i 2984 !!!

@Masta Krishna, post #5

W jednym ze skryptow obslugujacych ustawienia wykrylem blad, ktory byl powodem Twoich problemow. Blad zostal poprawiony, teraz wszystko powinnno grac.
Sorry za problemy i dzieki za alarm, bez niego nie wykrylbym tego bledu :)

[#8] Re: Nie wyswietlaja sie newsy nr 2974 i 2984 !!!

@uran, post #7

To nie usunąłeś tego błędu, tylko go ulepszyłeś? Zupełnie jak m$.

[#9] Re: Nie wyswietlaja sie newsy nr 2974 i 2984 !!!

@SirLEO, post #8

Nie napisalem ze blad zostal "ulepszony", ale "poprawiony".
Zreszta to moje stwierdzenie rzeczywiscie nie jest poprawne.
Ale blad nie zostal "usuniety"... wrecz przeciwnie: w celu przywrocenia poprawnego dzialania skryptu, musialem cos dopisac, a nie usunac :)))

[#10] Re: Nie wyswietlaja sie newsy nr 2974 i 2984 !!!

@uran, post #9

Hehe.. Mowilem, ze mi samo odznaczylo ten dzial linux...
Jednak jeszcze do konca nie zwariowalem :P
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem