Forum » PPA
[#1] Blad: zawsze
Dzis zauwazylem dziwna rzecz(wczesniej tego bledu nie bylo)

Na dole strony zawsze(przy kazdym odswiezeniu strony/wejsciu od nowa na strone) mi sie wyswietla:

Dodano:

1 wiadomość

Mimo, ze zadna wiadomosc nie zostala dodana...

Gdy wszedlem dzis pierwszy raz wyswietlana w stopce liczba dodanych wiadomosci byla o 1 wieksza niz liczba, ktora faktycznie przybyla...



Ostatnia modyfikacja: 26.07.05 19:09
[#2] Re: Blad: zawsze

@Masta Krishna, post #1

To błąd, o którym wiemy. Jest to jednak błąd kontrolowany spowodowany pewnym "specjalnym" działaniem.
[#3] Re: Blad: zawsze

@Masta Krishna, post #1

Jest to błąd przy wyświetlaniu informacji, ale wiadomość istnieje, tyle że jej data jest w przyszłości (czyli będzie można zobaczyć treść dopiero po tym jak czas dojdzie do określonego w tym newsie) ;)

[#4] Re: Blad: zawsze

@grxmrx, post #3

Aha... :D

Teraz z kolei jak wszedlem na PPA to juz nie pojawilo mi sie info o nowej wiadomosci - nic nie bylo w stopce - tak jakby nie doszedl nawet zaden komentarz... A doszly 2 nowe od mojej ostatniej wizyty...



Ostatnia modyfikacja: 26.07.05 22:01
[#5] Re: Blad: zawsze

@Masta Krishna, post #4

Może ktoś inny korzystał z komputera ;)

[#6] Re: Blad: zawsze

@grxmrx, post #5

Hehe... Na pewno.. Szczegolnie, ze mojego kompa mam na haslo, do tego mam jeszcze drugiego u siostry, a najwazniejsze, ze w tej chwili prawie wszyscy domownicy wyjechali i oprocz mnie w mieskzaniu jest tylko matka, ktora ledwo myszke w rece utrzyma i jak ja zostawie sam na sam z netem na chwile to sie boi co chwile czy czegos nie zepsuje...

Hmmm ciekawe czego szukala na PPA(a raczej jak mowi-"tej niebieskiej stronie co ja czesto u Ciebie widze" :D ) i skad znala moje haslo?? ;)

edit: Tak w ogole to ten blad z niewyswietlaniem, ze cos nowego doszlo juz mi sie ktorys raz pojawil(przewaznie jak doszly ze 2 komenty), ale pojawia sie raczej sporadycznie... A tamten z 1 nowa wiadomoscia pierwszy raz widzialem...

PS. Po ponownym wejsciu sa 2 nowe wiadomosci i 5 komentow i wszystko ladnie wyswietlilo, wiec licze, ze juz bedzei OK...



Ostatnia modyfikacja: 26.07.05 22:46
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem