Forum » PPA
[#1] Do Mailmana
Najnowsza wersja AmigaAMP nosi numer 2.9. Na tej wersji zaprzestano rozwoju programu. Ostatnia wersja programu do pobrania z Aminetu.

Tym zdaniem kończy się Twój artek o AmigaAMP. Co jak wiadomo jest juz nieaktualne i jest wprowadzaniem czytelnika w błąd. Może już czas przejrzeć stare artki pod tym kątem.

[#2] Re: Do Mailmana

@Mufa, post #1

Wszystko w swoim czasie. Staram się na bieżąco aktualizować artykuły. Do tego po prostu jeszcze nie doszedłem...

Dopisałem po parunastu minutach:

P.S. Zaktualizowałem artykuł. Dodałem na dole, krótki dopisek, a także w tytule podałem, której wersji tekst dotyczy. Jeżeli ktoś czuje się na siłach popełnić suplement stanowiący uzupełnienie tekstu pod kątem poprawek i zmian jakie nastąpiły w kolejnych wersjach - zapraszam.



Ostatnia modyfikacja: 17.08.05 10:56
[#3] Re: Do Mailmana

@Mufa, post #1

Czy w artykułach nie ma daty ostatniej publikacji lub modyfikacji Jeśli jest to będzie wiadomo jakiej daty jest artykuł i można domyślić się, że mogło coś się zmienić lub są już jakieś nowsze wersje opisywanych programów . Chociaż wiadomo, im częściej aktualizowane opisy tym lepiej. :)



Ostatnia modyfikacja: 17.08.05 10:56
[#4] Re: Do Mailmana

@Sasquatch, post #3

Akurat w przypadku starszych artykułów może być z tym problem. Były przenoszone ze starej wersji PPA i w większości mają jedną datę. W tym przypadku data publikacji niezbyt dobrze oddaje wiek artykułu. Co do artykułów, które powstały już w nowej wersji PPA, to oczywiście tak jest.
[#5] Re: Do Mailmana

@Sasquatch, post #3

Chyba nie tędy droga, nie jestem w stanie powiązać "x" wersji programu "y" z określoną datą. Na przykład za takim AmiGG to zupełnie nadążyc nie można :) (Co jest oczywiście pozytywne) Uważam że każdy kto czyta artykul na interesujący go temat (program?) sprawdza na bieżąco czy wersja programu jeszcze "obowiązuje" czy już nie...
Jeszcze dodam że nie zawsze trzeba się "rzucać" na najnowsze oprogramowanie. Nie zawsze nowsze musi być lepsze. Ponadto siła przywiązania do danej wersji programu, też czasami okazuje się silniejsza :)

p.s. Nie miałem na myśli żadnego systemu operacyjnego

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem