Forum » PPA
[#1] Paubase i edycja danych
Chciałem sobie zmienić fotke w Paubase ale nie moge. Wchodze w edycej sowich danych kasuje swoją starą fotke a przynajmniej tak mi sie wydaje bo naciśnięciu skasuj pisze

" Warning: unlink(/home/ppa/public_html/120x120/183): No such file or directory in /home/ppa/public_html/paubase/delimg.php on line 29"

ale po wylogowaniu i po ponownym wejściu już tej fotki nie ma, potem dodaje nową o rozmiarach 120x120 10KB niby jest ok wylogowuje się i po wejściu w swój profil ponownie jest stara fotka którą wcześniej niby to usuneło

PS. Dodam że identyczna zamiana fotki na PPA udała się bez żadnych problemów.

[#2] Re: Paubase i edycja danych

@Pawel Kobylarz, post #1

Czy takich problemów nie powinno się zgłaszać na http://www.ppa.pl/bugtracker/index.php?id=2? BTW - Może niech ktoś zrobi jakiś widoczny gif na stronie gdzieś pod ręką zatytułowany "zgłoś błąd", bo informacja o bugtrackerze jest chyba tylko w newsach, a te szybko "uciekają".

[#3] Re: Paubase i edycja danych

@Kokos, post #2

Wiem o tym ale zanim zgłosze błąd wole się upewnić że to nie moja wina bo np. źle ja coś robie.
Teraz już taką pewnośc mam :) zaraz sprawdze raz jeszcze jeśli się nie uda to wtedy błąd zgłosze w bugtrackerze.

A do samego bugtrackera to wydaje mi sie że każdy powinien dodać go sobie do swoich ulubionych stron :D chociaż wcale nie powinna to być strona ulubiona czy nawet często odwiedzana jednak wtedy każdy miałby ją pod reka w razie problemów, lub ewentualnie tak jak piszesz gdzieś na stronce info typu "zgłoś błąd" .

[#4] Re: Paubase i edycja danych

@Kokos, post #2

Jest w menu PPA
[#5] Re: Paubase i edycja danych

@Fazior, post #4

Faktycznie jest nie zauważyłem tego :)

[#6] Re: Paubase i edycja danych

@Pawel Kobylarz, post #3

Już zdjęcie podmieniłem i teraz jest dobrze :) nadal nie wiem czemu wcześniej się nie dało ale fajnie że jest już ok :D

[#7] Re: Paubase i edycja danych

@Pawel Kobylarz, post #5

Nie tylko ty. Moim zdaniem powinno to się jakoś wyróżniać przynajmniej przez miesiąc.



Ostatnia modyfikacja: 19.08.05 12:35
[#8] Re: Paubase i edycja danych

@Kokos, post #7

Czy ja wiem, możę wystarczyłoby jakby było razem z info o tym że bugtracker jest również info że tam na samym dole stronki jest link do niego :) chyba że takie info również było i tego też nie zauważyłem :)

[#9] Re: Paubase i edycja danych

@Pawel Kobylarz, post #8

Pawel Kobylarz napisał(a):

> Czy ja wiem, możę wystarczyłoby jakby było razem z info o tym
> że bugtracker jest również info że tam na samym dole stronki
> jest link do niego :) chyba że takie info również było i tego
> też nie zauważyłem :)

O rany. Ale żeś napisał. Ni w ząb nie rozumiem - z 4 razy czytałem. :P Niech mi ktoś przetłumaczy. :D

[#10] Re: Paubase i edycja danych

@Kokos, post #9


Troche sie spieszyłem ale wydawało mi sie że jest to zrozumiałe :S no cóż
chodziło mi o to, że w newsie w którym była informacja o bugtracker powinna też być informacja o tym że jest do niego link ( którego to ja i Ty również ;) nie zauważyliśmy )w menu strony. czy teraz jest zrozumiale

[#11] Bugtracker - OZNACZENIE

@Pawel Kobylarz, post #10

Owszem. Tak czy siak już po ptakach. Optuje za oznaczeniem tego linka do bugtrackera np na czerwono (tak żeby się wyróżniał) - np na miesiąc.



Ostatnia modyfikacja: 19.08.05 13:24
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem