Forum » PPA
[#1] Grafitti-konkurs
Wpadłem sobie na taki pomysł, tylko trochę wątpie czy wypali. Może by tak zrobić konkurs na najlepsiejszego screena? Wystarczyło by zrobić podział na 3 kategorie Karta Gfx; AGA; OCS/ECS (Tych ostatnich zostało chyba niewiele). No i trzeba wymyśleć jakąś nagrodę, choćby drobniutką.

Wasz Towarzysz broni,
Korni

[#2] Re: Grafitti-konkurs

@Korni, post #1

Naczelny troll(o) IIIRP popiera ten pomysł ;) A nagrodą mógłby ybć osobny nius na ppa :D. Tylko że ja proponuje zrobić większy podział, na AGA, ECS, UAE/GFX - Amiga classic, MOS i OS4 . W każdej kategorii przeprowadzić losowanie i wybrać zwycięzców :D
[#3] Re: Grafitti-konkurs

@Korni, post #1

Taki konkurs juz byl organozwany przez jakis zagraniczny portal, wiec na nic nowego nie wpadles.
[#4] Re: Grafitti-konkurs

@Olo, post #2

O, dobry pomysl aby zrobic jeszcze kategorie AOS4/MOS, poniewaz tam nie ma duzo do upiekszania, i liczyla sie bedzie raczej inwencja i dobor "nakladek" uzytkowych oraz tapet.
A ja mimo ze mam GFX, wystartowalbym w kategorii AGA. I tutaj apel/prosba aby w kategorii AGA, zrobic dwie podkategorie:
1. 2-64 kolory
2. 128-256 kolorow

Ja oczywiscie startowalbym w 64 kolorach. Jakos 256 to dla mnie zaduzo i radochy mniej w upiekszaniu.
[#5] Re: Grafitti-konkurs

@reactor, post #3

Mógł przecież wpaść niezależnie. Nawet nic nie wiedząc o w/w konkursie.



Ostatnia modyfikacja: 07.09.05 19:54
[#6] Re: Grafitti-konkurs

@Olo, post #2

Olo napisał(a):

> [...] W każdej kategorii przeprowadzić losowanie i wybrać zwycięzców :D

Zamiast losowania proponowałbym głosowanie. Są trzy metody głosowania... :)
[#7] Re: Grafitti-konkurs

@Andrzej Drozd, post #4

Ja też oczywiście preferuje niewięcej niż 64 kolory, przy większej liczbie kolorów jest zdecydowanie za wooooooolno. A na ten pomysł wpadłem sam, no i niewiedziałem, że za granicą już robili. Ale co to szkodzi? Chyba tego nie opatentowali ;) Jak tylko przyjdzie mi moja tasiemka 2,5'' i interfejs do podłączenia myszy odrazu robię screena. No ale przydałoby się ten konkurs zorganizować.

[#8] Re: Grafitti-konkurs

@Sasquatch, post #6

Zamiast losowania proponowałbym głosowanie. Są trzy metody głosowania...

:)

Podsunęło mi to pierwsze pytanie konkursowe: proszę wymienić te metody ! :)



Ostatnia modyfikacja: 08.09.05 16:05
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem