Forum » PPA
[#1] Jakie kolory dla PPA?
W jakich skorkach kolorystycznych (bo o stricte stylistycznych narazie ciezko nawet mowic) chcielibyscie jeszcze zobaczyc PPA? Wiem juz ze w boingowej bialo-czerwonej. Ktos ma jakies inne zyczenia? Pomarancz? Zolc? Jakies beze, brazy? Mamy juz niebieska, zielona, czerwona, czarna, szara i biala skorke. Postaram sie spelniac zyczenia... :)

[#2] Re: Jakie kolory dla PPA?

@uran, post #1

A moze zrobic roznokolorowe schematy?
[#3] Re: Jakie kolory dla PPA?

@reactor, post #2

oczywiscie ze mozna... w pewnych granicach ofkors... ale jakies sa potrzeby? Jaki wielokolorowy schemat widzialbys najbardziej dla PPA?



Ostatnia modyfikacja: 24.10.05 15:52
[#4] Re: Jakie kolory dla PPA?

@uran, post #3

Grafikiem nie jestem, wiec trudno mi cos dobrze okreslic. W kazdym bardz razie znudzily mi sie niebioesko-niebieskie (tego uzywam), czerwono-czerwone, itp. schematy. Grafik potrafi dobrac rozne kolory, zastosowac je w odpowiednich mijscach aby wszystko do siebie ladnie, odpowiednio pasowalo.
[#5] Re: Jakie kolory dla PPA?

@reactor, post #4

Nie trzeba byc grafikiem, zeby okreslic, w jakich kolorach chcialoby sie ogladac portal. A o to wlasnie pytam.

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem