Forum » PPA
[#1] Mały ruch?
Czy mi się wydaje, czy też PPA odwiedza coraz to mniej osób? Powstała jakaś inna (lepsza?) strona?

[#2] Re: Mały ruch?

@El Amigos, post #1

Chyba Ci się wydaje. Wczoraj licznik odwiedzin wskazywał ponad 2000. Dzisiaj jest już ponad 1000, a wieczór dopiero się zbliża. Nie porównuj do wartości maksymalnej, gdy mieliśmy ponad 3000 wejść. To było podczas "konkursu" Rekiny.
[#3] Re: Mały ruch?

@mailman, post #2

Może rzeczywiście tylko takie mam wrażenie (w głównej mierze spowodowane znikomą ilością odpowiedzi na moje posty na forum, hehe :))

edit:

PS. Czy z okazji 1.000.000 liczby odwiedzin był jakiś szampan? :D



Ostatnia modyfikacja: 20.12.05 16:08



Ostatnia modyfikacja: 20.12.05 16:09
[#4] Re: Mały ruch?

@El Amigos, post #3

PS. Czy z okazji 1.000.000 liczby odwiedzin był jakiś szampan?

Dla nas największą radością będzie nie milion odwiedzin, lecz milion artykułów dostępnych na portalu. Zamiast patrzeć ślepo w licznik odwiedzin warto dać coś od siebie, aby zwiększyć liczbę osób, które wchodzą na portal nie dla podbicia licznika i obserwacji jak rośnie, lecz dla istoty informacji jaką prezentuje.
[#5] Re: Mały ruch?

@mailman, post #4

To ja się może przy okazji nieco usprawiedliwię... ;D Jakby co, to informuje, że przystopowałem narazie, bo moje pytania "wstępne" co do Pega znalazły odpowiedzi(które już przekułem na FAQ), a nie jestem tak beszczelny, by pisać o rzeczach, na których się nie znam...
Czyli, jak kupię Pega, to ilość moich pytań w FAQ i/lub artykułów napisanych przeze mnie na PPA na pewno wzrośnie... :)
[#6] Re: Mały ruch?

@mailman, post #4

No właśnie! Nikt nie odpisał na moje zapytanie co do c64kopika w dziale o emulacji.
Spodziewałem się większej ilości niż 0 :).

[#7] Re: Mały ruch?

@BagoZonde, post #6

Może nikt nie znał odpowiedzi?

[#8] Re: Mały ruch?

@mailman, post #2

> gdy mieliśmy ponad 3000 wejść. To było podczas "konkursu" Rekiny.

nie prawda, bo to było jak wyszedł nowy mos na klasyki

[#9] Re: Mały ruch?

@El Amigos, post #1

Tak, nazywa się exec

[#10] Re: Mały ruch?

@Kaczus, post #7

Zachęcam zajrzeć do tego tematu, chodzi mi o odzew czy mój program chodzi na Waszych kompuciach i czy jest kool ;).

[#11] Re: Mały ruch?

@BagoZonde, post #10

Jak ma chodzic, jak wymaga sprzetu, którego nie posiadamy?

[#12] Re: Mały ruch?

@Kaczus, post #11

To znaczy -> program można odpalić bez stacji tak na sucho, zależy mi tylko na opinii
bo chcę wiedzieć na ile ten BlitzBasic2 jest niesystemowy, czy pójdzie na karcie gfx, etc.
No tak, może 10 lat temu ten programik mógłby się komuś przydać, no a teraz... Napisałem
go najpierw dla siebie, ale niech ktoś skłamie, że używa go codziennie i opłaca się robić
wersję pod AmigaE z MUI :).

Pozdrawiam!

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem