Forum » PPA
[#1] Kłopoty z bramką irc
Chciałem wypróbować bramkę IRC #ppa i okazało się, że mój login z PPA jest już zajęty. Założyłem zatem nowe konto na PPA (mam nadzieję, że to dozwolone ;) ) i za pierwszą próbą zalogowania do kanału #ppa chyba byłem zbyt niecierpliwy (nie wczytywała się strona) i zamknąłem przeglądarkę.
Teraz przy ponownej próbie zalogowania mam ciągle komunikat, że mój nick jest zajęty :( mimo, że minęło ponad 30 minut mojej aktywności na kanale...
Da się coś z tym zrobić? Czy to nie jest błąd bramki?

[#2] Re: Kłopoty z bramką irc

@FOrest, post #1

Niektóre proxy nie przepuszczają danych z tej bramki (ja mam tak w pracy) i nie jest wówczas możliwe z niej korzystanie. Prawdopodobnie to jest Twoim problemem.
[#3] Re: Kłopoty z bramką irc

@FOrest, post #1

A nie wystarczy wpisac ?
/nick nowy nick
[#4] Re: Kłopoty z bramką irc

@mailman, post #2

chodzi mi o to, ze za pierwszym razem jakoś "wskoczyłem" i widziałem siebie na stronie PPA jako obecnego na kanale. Teraz już nie widzę (minęło 30 minut od ostatniej aktywności) ale ja już tam wrócić nie mogę.
Może najpierw powinienem zaistnieć pod tym nickiem przez klienta IRC?
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem