Forum » PPA
[#1] Nowa domena PPA
Jakiś czas temu na PPA w aktualnościach ukazała się informacja o nowej domenie portalu. Dodatkowo poinformowano, iż możliwe będzie założenie darmowego aliasu pocztowego. W razie zainteresowania miał zostać stworzony specjalny formularz do tego celu. Zainteresowanie było, ponieważ dość spora grupa osób w komentarzach do tej wiadomości wyraziła chęć stworzenia dla siebie takiego aliasu. Od tamtego czasu nie słyszałem jednak nic o tym, aby takowy formularz powstał. Niestety nie wiem, czy można je w jakiś sposób nabywać. Wobec tego czy ktoś z Was mogłby mi powidzieć, czy taki alias pocztowy da się jeszcze założyć, a jeżeli tak, to w jaki sposób?

[#2] Re: Nowa domena PPA

@Dawi, post #1

Wyjaśnienie mam w trzech zdaniach - masa spraw, wiele do zrobienia, za mało ludzi do roboty.
Staramy się. Pogonię kogo trzeba. :)

[#3] Re: Nowa domena PPA

@SirLEO, post #2

No to się cieszę, że sprawa prawdopodobnie niedługo ruszy i że istnieje jeszcze możliwość założenia takiego konta. :)

[#4] Re: Nowa domena PPA

@Dawi, post #3

A tez mi sie dzis rano o tym przypomnialo :D Rowniez czekam

[#5] Re: Nowa domena PPA

@Lorak, post #4

Kurcze. Zbiorowa fotomorgana. :) Ja też. :]

[#6] Re: Nowa domena PPA

@Dawi, post #1

i po domenie :(

[#7] Re: Nowa domena PPA

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

Teraz już raczej marne szanse, straciliśmy domenę amiga.org.pl nie z naszej winy, staraliśmy się jeszcze ją odzyskać, ale pozostał nam tylko sąd, a tam się nie ma sensu pchać.

Przepraszam wszystkich za tą sytuację. :(

[#8] Re: Nowa domena PPA

@SirLEO, post #7

Miękkie buły!

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem