Forum » PPA
[#1] Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)
A moze by ktos na stronce ppa "baner z odliczaniem" zrobi dla OS4.0... potem najwyzej sie "wskazowki przesunie" jak nic nie wyjdze ;).

Ale bedzie jak z premiera demo Crysis... tylko zeby w przypadku OS4.0 nie byl to "crysis"... ;)

Taka mysl dowolna...

Kreciu

Ps. Jak to sie kwalifikuje do dzialu Amiga to ja juz sam nie wiem. Co sie klasyfikuje.
[#2] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@Krecik, post #1

To się kwalifikuje do działu PPA. Dotyczy chyba osób tworzących portal, aby rozważyły taki element, czyż nie?

[#3] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@Krecik, post #1

Bardzo dobry pomysł. A i roboty przy nim chyba niedużo, bo pamiętam co najmniej jeden taki zegarek na stronie PPA.
[#4] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@mailman, post #2

Teraz wiem co to PPA dzial jest , to sila sugesti, ja tylko widze Amiga i OS4.0... reszta jakos do mnie nie dociera. Przepraszam za to ale to jest takie "wrodzone"... OK

Wiec jak jestem juz w dobrym miejscu, to moze ktos "zrobi" odliczanie... tak dla bajeru ;)

Kreciu

PS. Raz na 5 lat mamy co odliczac... i wyglada to na "powaznie" ;)
[#5] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@Krecik, post #4

Nie chce Cię obrażać, ale drugi szary lub arti z Ciebie rośnie. Zobaczymy w którą stronę to pójdzie. Oby w tą pierwszą.

[#6] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@x3nU, post #5

Rośnie? to już swego rodzaju nowy gatunek ;)

Co do licznika to jestem przeciw. Wszyscy znamy dobrze kolejną datę i nie widzę sensu żeby jakieś wygibasy odliczały tą (wiekopomną dla niektórych ;)) chwilę.

[#7] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@alpine, post #6

ale wy to powaga normalnie... a co ;), jak bym umial to bym sam zrobil :P i sobie w podpis wkleil a tak d..a :D

Kreciu

Ps. Jasne ze wiekopomna, moim dzieciom bede opowiadal :P
[#8] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@Krecik, post #1

@ Krecik
Ale bedzie jak z premiera demo Crysis

Już jest i to nawet pełna wersja - Napalm - The Crimson Crisis
:)
[#9] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@Krecik, post #1

"baner z odliczaniem"

No co Ty, w Sylwestra sie bawisz? Chcesz miec kaca, jutro rano? ;)
Chyba ze zorganizujesz jakies baloniki, latajace, podarte gazety (jak na meczach), i... to moznaby sie zastanowic ;)
[#10] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@APC74, post #3

Najlepszy zegarek to LipidClock i nie ma mocnych ;)
[#11] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@x3nU, post #5

arti

A wlasnie. Czyzby zmienil nick? :P
To wszystko przez te liczniki i zegarki chyba ;)
[#12] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@Krecik, post #1

Banner mógłby być tylko jeśli Hyperion byłby zainteresowany - można ponegocjować jeśli chodzi o cenę reklamy tego typu na stronie.
Takie jest moje zdanie.

[#13] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@grxmrx, post #12

A co zly pomysl? Zawsze na cos czekamy wiec jesli nie ma calej Amigi to sam OS4 tez mnie cieszy. (Teoretycznie)

[#14] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@Andrzej Drozd, post #9

No co Ty, w Sylwestra sie bawisz? Chcesz miec kaca, jutro rano?

Od Sylwestra proszę się odstosunkować, że wypiłem 2 piwa to jeszcze nie znaczy żem alkoholik. ;)
[#15] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@Krecik, post #1

Ale odliczanie do Amizaduszek to zrobiliscie WY... ;)... Czy nie mozna zrobic tego dla OS4.0? Czy wy juz tak z przekory? Bo ktos Wam powiedzial :P to na zlosc nie zrobicie! :P

Kreciu

[#16] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie

@Krecik, post #15

Czy na Amigaworld.net banner reklamujący ten produkt jest umieszczony za darmo?

Trzeba odróżnić co jest komercyjne, co jest produktem a co nie, wtedy wszystko jest jasne i oczywiste.

[#17] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie

@grxmrx, post #16

o jejeje ;) ale masz racje, ale z drugiej strony samo zalozenie dzialu Amiga OS4.0 jest...reklama produktu?

ZAMKNAC FORUM ;)

Kreciu
[#18] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie

@Krecik, post #17

Zamknąć forum! Popieram!

PS. Żądam usunięcia mojego konta z tego portalu!
PS2. W przypadku jego likwidacji ;)

[#19] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie

@Krecik, post #17

No nie - dział na forum o OS4 nie jest żadną reklamą tego systemu, ale co do hostowanej przez PPA strony:

http://www.ppa.pl/os4/

to tu już taki pewny bym nie był... :P
[#20] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie

@x3nU, post #18

TY POTWORZE! Jak w ogóle możesz takie rzeczy wygadywać!

Przecież my, trole umarlibyśmy bez możliwości trolowania na forum PPA. :P



Ostatnia modyfikacja: 05.11.07 21:19
[#21] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@R-Tea, post #8

Już jest i to nawet pełna wersja - Napalm - The Crimson Crisis

Jemu chodziło chyba jednak o inną grę - Crysis . ;) ;)

[#22] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie

@grxmrx, post #16

grxmrx - jak zdecydujesz się na ten banner odliczajacy, to sprawdź czy aby na pewno dobrze będzie działać z liczbami ujemnymi... bo cos czuję, że byłoby spore ryzyko problemów z PPA w grudniu
[#23] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie

@APC74, post #19

Co innego źródło informacji, artykuły, forum, rozwijanie środowiska, stron tematycznych a co innego miejsca reklamowe. Przecież frajerstwem jest gdy jednemu producentowi komercyjnego produktu oddaje się takie miejsca za darmo na określony czas - jaki to jest sygnał dla innych firm? Dlaczego dla innych nie może być to wtedy tak samo darmowe miejsce? Dlaczego na innych stronach firmy płacą za miejsca reklamowe a tutaj mieliby mieć za darmo?
Nie ma problemu - jeśli firma będzie zainteresowana miejscem reklamowym to myślę, że można się dogadać co do takich czy innych szczegółów technicznych. Co takiego strasznego jest w tym, że za miejsca reklamowe firma płaci gdy chce promować swój produkt na tej lub innej stronie?

[#24] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie

@grxmrx, post #23

Co innego źródło informacji, artykuły, forum, rozwijanie środowiska, stron tematycznych a co innego miejsca reklamowe...

Ja naprawdę to wszystko wiem, rozumiem, ogarniam umysłem i w pełni się z Tobą zgadzam. Proszę, zwróć uwagę na wywalony jęzor na końcu mojego posta - jaja sobie robiłem a Ty mi tu od razu wyjeżdżasz z ciężką artylerią.

Przy okazji, skoro już wspomniałem o tej stronie o OS4, to żeście z Uranem "odpicowali" ją na maksa - taki efekt, przy takich ograniczeniach, jakie narzucają amigowe przeglądarki. ok, racja
[#25] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@Krecik, post #4

To Ty biedny jestes bo nic nie widzisz w takim razie:)

[#26] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie

@APC74, post #20

Tu sie zgodze... przeciez musze swoje smutki gdzies napisac... to jak terapia... ale najgorsze jest ze na innych forach potem troluje ;).

A tak na seria (moze sie uda ;)... to strona OS4.0 a wlasciwie podstrona wyglada cool ;). Moze jakis UPDATE... baner np. hehe...

No nic widze ze nie przekonam, a mysle ze Hyperion to na wypalanie plytek wydal za duzo wiec na baner ich nie stac ;), to nie MalyMiekki ze na chipsach reklame Halo 3 zamieszcza... heh...

No nic ide trolowac na innym podforum...

ZAMKNAC TO FORUM ;)

Kreciu

Ps. To zart... ok, racja
[#27] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@Krecik, post #1

Moge zareklamowac za darmo :D

http://os4.piotrpotera.com

- rozpropaguje sie pewnie za jakies 1-2 godziny
- nie wiem, jak to wyglada na amigowych browserach ale sie staralem...
- tak, obsluguje liczby ujemne

[#28] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie "cyrk" ;)

@_arti, post #27

Piknie.
Ustawie ja sobie jako strone stratowa :]

[#29] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie

@_arti, post #27

Na Sputniku chodzi poprawnie, AWeb niestety wyświetla tylko logo i napis: do premiery pozostało: - zegara już nie ma :(

He, he, porównałem stronkę Sputnika z Makiem Safari - jest inny czas na Sputniku, minuty się zgadzają, ale godziny nie. Sputnik wyświetla mi 3485 h do końca. Hmmmm, a może to on wyświetla poprawny czas premiery



Ostatnia modyfikacja: 06.11.07 11:09
[#30] Re: Baner odliczajacy czas do wypuszczenia OS4.0 - taki sobie

@AS, post #29

> AWeb niestety wyświetla tylko logo i napis: do premiery pozostało (...)

Nie oblsuguje getElementById()?...


> He, he, porównałem stronkę Sputnika z Makiem Safari

*Raczej* bug w Sputniku, albo Sputnik ma funkcje przewiduj(premiera, os4); :D

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem