Forum » PPA
[#1] Przydatne "POMÓGŁ"
Może warto by się zastanowić nad dodaniem do forum przycisku "Pomógł"( widziałem gdzieś to na jakimś forum SonyEricssona). Może i dodatkowy ranking by to był ale wiadomo by było kto najbardziej angażuje się w pomoc amigo-pegazowcom.
[#2] Re: Przydatne "POMÓGŁ"

@Arbuz, post #1

Na wielu forach jest to stosowane. W sumie dobra myśl.

[#3] Re: Przydatne "POMÓGŁ"

@Arbuz, post #1

Jak ktoś komuś pomaga to chyba nie po to żeby uzyskać jakieś punkty, pozytywy czy inne wpisy. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
Nawet gdybym miał teraz czas na pisanie od nowa forum to bym nie chciał takiego czegoś wprowadzać.

[#4] Re: Przydatne "POMÓGŁ"

@grxmrx, post #3

Zdaje sie ze bardziej chodzi o okazanie komus wdziecznosci za pomoc niz o zbieranie pointow;)

[#5] Re: Przydatne "POMÓGŁ"

@Fazior, post #4

hmm no jak dla mnie to slowo "dziekuje" wystarczy, a po za tym na pewno ktos by sie znalaz komu by bardziej zalezalo na jakis punktach...

[#6] Re: Przydatne "POMÓGŁ"

@grxmrx, post #3

Rozumiem że to trochę pracy wymaga, taki przycisk.
Była by, to, wskazówka dla potrzebujących pomocy technicznej, młodszych Amigowców, kogo pytać.

ps. Wszystkiego dobrego, z okazji Imienin. :D

[#7] Re: Przydatne "POMÓGŁ"

@grxmrx, post #3

Przydatne o tyle, że nowy forumowicz wie do kogo może się zwrócić i kogo traktować poważnie a kogo mniej.

[#8] Re: Przydatne

@plexa, post #6

Nie wymaga dużo pracy, ale zauważam pewne głupoty na forach i taka opcja jest jedną z nich, można to porównać np. do nonsensu dodawania do znajomych w serwisach społecznościowych.
Pozornie opcje są OK, ale prowadzi to tylko do tego by ktoś kto chce się czymś chwalić przed kimś miał materiał, którym może się pochwalić. Jak ktoś komuś pomoże to moim zdaniem pomaga nie po to żeby mieć z tego pozytywne wpisy na jakiejś liście. No chyba, że faktycznie to jest aż tak potrzebne żeby się dowartościowywać wpisami na liście.

Imieniny mam 25 maja tak samo jak i urodziny.

[#9] Re: Przydatne "POMÓGŁ"

@Kokos, post #7

Znajdując temat z odpowiedzią może wiedzieć kto komu udzielił dobrej rady. Inna sprawa jak wątki są długie i każdy coś dopisze, a nie wszystkim ktoś kliknie wpis "pomógł". Czy nie prościej po prostu w danym wątku podziękować za odpowiedzi i pomoc?

[#10] Re: Przydatne

@grxmrx, post #8

Imieniny mam 25 maja tak samo jak i urodziny.

hmm, to jeden prezent dostajesz

...

pech :)

[#11] Re: Przydatne

@rzookol, post #10

heh ja to nawet nie wiem kiedy sa moje imieniny, a prezentow to nawet na urodziny nie dostaje i luzik jedziemy drunk

[#12] Re: Przydatne

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #11

IMO imieniny to jedne z najbardziej kretyńskich świąt jakie wymyślono.... Tego dnia niby obchodzi się święto jakiegoś ważnego chrześcijańskiego gościa.....

[#13] Re: Przydatne

@Kokos, post #12

masz coś do Archanioła Michała ??

[#14] Re: Przydatne

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #11

Szukałem w kalendarzu rzeczywiście nie ma Skolmana ani Agressora ani tym bardziej MWS. Biedny ty mój.
[#15] Re: Przydatne

@Arbuz, post #14

A w roku przestćpnym patrzyłeś??

[#16] Re: Przydatne

@arti4-92, post #15

Rokiem przestepczym zajma sie sluzby bezpieczenstwa :P
[#17] Re: Przydatne

@Arbuz, post #14

Skolman to imię tytułowego bohatera filmu animowanego z lat 80-tych, obecnie jest znany niestety jako Verne



Ostatnia modyfikacja: 29.11.07 21:15
[#18] Re: Przydatne

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #17

Tja...miś Bamse i jego supermiód

A tak w temacie: na forum emulacja.net jest cos takiego. W przypadku pomocy w znalezieniu tytułu gry można dać użytkownikowi pochwałę. NIe uważam tego za zły pomysł...

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem