Forum » PPA
[#1] Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor
Dokładnie przed chwilą udało się odnaleźć jednego z członków grupy art4.

http://hol.abime.net/hol_search.php?find=mentor&detail=games&N_ref_developer=810

Wstępnie pan Krzysztof zgodził się na wywiad. Więc w tym temacie można pisać propozycje pytań. Jak zwykle nie mogę zagwarantować ani obiecać nic poza faktem, że pytania zadam.........Sami pamiętacie, że wywiad z Tomkiem Tomaszkiem trwał 1,5 roku........


Wielkie brawa dla LOGANA!!! BEZ JEGO POMOCY odnalezienie członka grupy art4 nie było by możliwe. Wielkie pokłony i uznanie.


Widzę ,że rośnie mi godny następca :)



Benedykt

[#2] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

A kim jest ta Pani Dziubałtowska .

I tak na koniec wysoki sądzie
Zanim wszystkim pożegnam
Duszą i ciałem kiedyś kochałem........" ;) miłość w serduszkach

[#3] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@aga192, post #2

Gdyby Pani Dziubaltowska zobaczyla jak Pan Dziubaltowski sciska sie z innymi ofcami to prawdopodobnie "ktos" sie dowie co to znaczy eksmisja ... albo "ten ktos" poczulby jak boli pewna czesc ciala ... :P



Ostatnia modyfikacja: 18.05.08 23:08
[#4] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Myślę, że pytania podobnie jak w przypadku World Software: Jakie były początki grupy, jakie było powiązanie z Amigą kiedyś, a jakie jest teraz (jeśłi w ogóle jest), czy członkowie posiadają jeszcze te maszyny, co było inspiracją do stworzenia gier "Mentor", "Eksperyment Delfin" i "Misja Harolda" (w tę ostatnią nie grałem, niestety), jak wyglądały i ile trwały prace, czy wydanie tychże gier było w PL problemowe, czy były w planach kolejne tytuły lub kontynuacje dotychczasowych (np."Eksperyment Delfin 2"), czy członkowie ART4 żyją z prac "komputerowych" (programowanie, grafika, muzyka, design itp)... Ciekawych pytań można wymyślić do bólu...

--
Pozdrawiam!!
[#5] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Mozna zapytac czy sluchal Sepultury i jaki jest jego ulubiony album (kto gral ten zrozumie;)).

[#6] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@Lokaty, post #3

Pani Dziubałtowska w chwili obecnej nie ma nic wspólnego z panem Dziubałtowskim poza faktem używania (za jej zgodą) Tego nazwiska.


Benedykt

[#7] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@aga192, post #2

Doskonale wiesz kim ona była. Zadawaj takie pytania na priv proszę Cię.





Darek..........

[#8] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@Lorak, post #5

Wiadomo - ROOTS! OK Za całokształt. Oryginalność, brzmienie, świerzość oraz wściekłóść połączoną z prawdziwym czadem. Za niespodziankę z M. Pattonem. Dodatkowo - za super teledyski do tego albumu i pokazanie Mettallice jak gra się prawdziwie nowoczesną ciężką muzę AD1996. Myszlisz, że mogli by być MENTOREM dla p. Krzysztofa?



Ostatnia modyfikacja: 19.05.08 06:28
[#9] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@Deftronic/..., post #8

MORBID VISIONS zdecydowanie - ROOTS też ale ma już inny klimat, więcej brzmień etnicznych - oczywiście nie twierdze że to źle - jest za*****ta

[#10] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@zangief, post #9

ehmmmmmmm. To chyba nie jest temat wątku :)



Benedykt

[#11] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@Benedykt Dziubałtowski, post #10

Co trzeba by bylo zrobic zeby amiga mogla odzyskac stracana pozycje na rynku ?.
[#12] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@SzaryWilk, post #11

Skąd Ci się takie pytania rodzą?
[#13] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@SzaryWilk, post #11

Jakby odpowiedział "Wykastrować SzaregoWilka" poświęciłbyś się?

[#14] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@SzaryWilk, post #11

http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=11&i=11442&t=11442



Benedykt

[#15] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Ciekaw jestem czy wydawca narzucał jakieś ograniczenia zespołowi czy też nie - w końcu "Misja Harolda: Zaginiony (/Zagubiony ??) w systemie" ukazała się na 10 dyskietkach (chyba najobszerniejsza polska gra na tym nośniku). Czy też może te 10 dysków to i tak wynik po cięciach.

No i ciekaw jestem jak narodziły się te wszelkie pomysły na scenariusz, fabułę, zagadki ...

heh, nie mogę się już doczekać tego wywiadu :)



Ostatnia modyfikacja: 20.05.08 20:44
[#16] Re: Wywiad-Krzysztof Burzyński-mentor

@Logan, post #15

Czy "Misja Harolda" była inspirowana przez "W krainie Mikronków" z ABC
Techniki? Nie grałem, więc może odpowiedź jest gdzieś w
grze/podręczniku, ale co tam... :)
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem