Forum » PPA
[#1] Problem z połączeniem z PPA
Witam!
Od kilku dni mam poważny problem żeby wejść na stronę główną portalu lub przeczytać poszczególne artykuły na nim zamieszczone. Wyświetla się komunikat: że nie można się połączyć z bazą danych. Ma ktoś podobne problemy, czy tylko ja mam pecha. Dop tej pory wszystko "śmigało".

[#2] Re: Problem z połączeniem z PPA

@ender, post #1

Problem jest globalny. Walczymy z nim.

[#3] Re: Problem z połączeniem z PPA

@ender, post #1

Nie tylko Ty.
BTW Udało mi się odpisać na tego posta dopiero za drugim podejściem.
[#4] Re: Problem z połączeniem z PPA

@APC74, post #3

Odpisać!? Ja nie moge poczytać co dopiero odpisać.

Normalnie przeraża mnie to!

Dotychczas to czy wczytywała sie strona świadczyło i jakości mojego netu, teaz jestem skołowany.

[#5] Re: Problem z połączeniem z PPA

@mailman, post #2

Świetnie - bo to naprawdę frustrujące nie móc przejrzeć PPA, szczególnie w pracy. Wpędzacie mnie tymi padami w pracoholizm - dziś z nudów zrobiłem karty kalkulacyjne dla modeli mebli, które jeszcze nie są skończone... Strach pomyśleć co by było gdyby te problemy z PPA się przedłużały. ;) :D
[#6] Re: Problem z połączeniem z PPA

@ender, post #1

Mam to samo i to niezależnie czy łączę się przez neostradę czy komórkę.
[#7] Re: Problem z połączeniem z PPA

@kmilota, post #6

Ja również mam kłopoty.

[#8] Re: Problem z połączeniem z PPA

@ender, post #1

E tam problemy. Admin szykuje nowy wystrój graficzny na powitanie nowego MOS-a2. Musi więc być uroczyście
[#9] Re: Problem z połączeniem z PPA

@Arbuz, post #8

Chyba że tak, to spoko.

[#10] Re: Problem z połączeniem z PPA

@ender, post #9

Nie badz spokojny, nowy interfejs bedzie na Flashu. :P
[#11] Baza Meditation

@ender, post #1




http://img90.imageshack.us/img90/3328/medibazadi7.png

//uruchomcie te tagi IMG, plx... :/



Ostatnia modyfikacja: 25.05.08 11:38
[#12] Re: Baza Meditation

@Kokos, post #11

Istnieje pewne rozwiązanie problemu CSRF, w wiadomości żeby wyświetlić obrazek użytkownik miałby kliknąć na przycisk "pokaż", który by wykonywał funkcję javascript, która by odsłaniała obrazek.

[#13] Re: Baza Meditation

@grxmrx, post #12



Napracowali się chłopaki żeby komunikat o błędzie był bardziej cool i miał klimat. A może by tak spróbować usunąć usterkę, he?
[#14] Re: Baza Meditation

@C2H5OH, post #13

Ja nic innego zrobić w temacie nie mogę, od usuwania usterki jest administrator serwera, który ma dostęp do wszelkich narzędzi, logów, etc.

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem