Forum » PPA
[#1] Komentowanie artykułów
Witam!
Przeczytałem artykuł o przenoszeniu danych PC=>Amiga i użyłem opcji na dole strony "dodaj komentarz". Wpisałem go i nic. Komentarz się nie pojawił dodatkowo wyświetliło na końcu mój nick i IP (ja mam inny), a na dole pod emotami pojawiło się zapytanie " Czy zamieniać nowe linie na
? " Może to jest normalne, dla mnie jednak nie. Tak dla jasności komentarz wpisałem drugi raz ale kliknąłem na "dodaj komentarz" ze str głównej pod newsem.



Ostatnia modyfikacja: 14.06.2008 10:00:07
[#2] Re: Komentowanie artykułów

@ender, post #1

U mnie działa dobrze
[#3] Re: Komentowanie artykułów

@ender, post #1

Jakiej przegladarki WWW uzywasz?
[#4] Re: Komentowanie artykułów

@Andrzej Drozd, post #3

Internet Explore, bo korzystam z PC. Nie pamiętam wersji na pewno nie najnowsza, chyba 5.0. W sumie to w końcu skometowałem tekst (napisałem wyżej jak udało mi się umieścić komentarz), ale byłem ciekaw czy to co mi się przytrafiło jest normalne czy nie.



Ostatnia modyfikacja: 14.06.2008 13:25:16
[#5] Re: Komentowanie artykułów

@ender, post #4

Ja na PC uzywam Opery. Jest o wiele przyjazniejsza dla uzytkownika i szybsza od IE. Widac to na wolniejszych PC. Posiada zakladki, bardzo dobry manager pobierania plikow, torentow, klient poczty (chociaz ja mam poczte calkowicie na Ami, a czasami wchodze z WWW), itd.
I co najwazniejsze jest co jakis czas aktualizowana, zgodnie z "postepem" i glupotami ktore wprowadza brygada M$.



Ostatnia modyfikacja: 14.06.2008 14:18:00
[#6] Re: Komentowanie artykułów

@ender, post #4

5.0? Jisus ;) Nie rozumiem tego. Na rynku sa juz 3 kolejne wersje tej przegladarki, dodatkowo 3 czy 4 inne, rownie aktualne i darmowe a ktos siedzi sobie na 5.x czy 6.x jakby nigdy nic... a pozniej ludzie sie dziwia, ze cos nie dziala albo wyglada nie tak, jak powinno.

[#7] Re: Komentowanie artykułów

@_arti, post #6

To się dziw dalej, ale ja nie gonię za najnowszym oprogramowaniem MS. Muszę przyjrzeć się Operze.



Ostatnia modyfikacja: 14.06.2008 18:17:01
[#8] Re: Komentowanie artykułów

@ender, post #7

Wiesz, to nie pogoń za oprogramowaniem (z pełną prowokacją jako posiadacz Viśty x64 to mówię ) ale kwestia bezpieczeństwa i standardów.
Błagam.
Zainstaluj i używaj do surfowania cokolwiek innego niż jakiekolwiek IE czy inna nakładka na niego udająca osobny produkt. ;)
Pomińmy już fakt sam win i takie tleny, flashgety czy inne xfajery korzystają z silnika IE którego nie da się wyplenić, no ale... ;)

---=== EDIT ===---
No dobra, macie mnie, przyznaję się do ściągania codziennie nightly builds i używania na codzień Firefoxa 3! :p



Ostatnia modyfikacja: 14.06.2008 19:07:01
[#9] Re: Komentowanie artykułów

@5h00n4y, post #8

Yes Masters

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem