Forum » PPA
[#1] Bardzo lubię informować przyjaciół ;)
Pomyślałem, że dobrym sposobem na promocję strony będzie założenie profilu na Blipie dla PPA.pl. Od teraz każdy kto ma konto na blip.pl będzie mógł śledzić aktualności ze strony PPA.pl (będą pojawiać się tytuły z linkiem, nowe pozycje są dodawane automatycznie - automat sprawdza nasze aktualności co pół godziny).

http://polskiportalamigowy.blip.pl/

[#2] Re: Bardzo lubię informować przyjaciół ;)

@grxmrx, post #1

Akurat korzystam z Twittera, bo śledzę newsy raczej ze świata niż z tego... no... tutaj... nie wiem jak to nazwać... aaaa Polski. :)

[#3] Re: Bardzo lubię informować przyjaciół ;)

@MDW, post #2

http://twitter.com/portalamigowy

jednak automat jeszcze "nie zaskoczył".

[#4] Re: Bardzo lubię informować przyjaciół ;)

@grxmrx, post #3

Super! :) Teraz newsy PPA będą mnie bombardowały z każdej strony (RSS w iPhone, Tiwtter w iPhone). Za moment zrobię "foolow". Dzięki!

Już zaskoczył. Dodałem PPA do "following" na obu swoich kontach. :)



Ostatnia modyfikacja: 10.10.2009 15:22:47
[#5] Re: Bardzo lubię informować przyjaciół ;)

@MDW, post #4

Foolow powiadasz.. ;) Fajna pomyłka językowa, podoba mi się. ;]

RSS jednak, żeby totalnie cieszył, moim zdaniem wymaga lekkiego dopracowania.

[#6] Re: Bardzo lubię informować przyjaciół ;)

@grxmrx, post #1

Moim zdaniem duplikowanie RSS-a nie ma specjalnie sensu. Mnie osobiście to wkurza, bo ja, i prawdopodobnie większość osób, najpierw czyta RSS-y, w następnej kolejności ulubione portale, a dopiero potem mikroblogi. I akurat sytuacja u mnie wygląda następująco -- przewijam na Twitterze wpisy, które już gdzieś widziałem. Przewijam, przewijam i za którymś razem mnie to zaczyna wkurzać i wciskam "unfoolow". ;) O.

Mnie bardziej by kręciło gdyby np ludzie ważni dla polskiego światka amigowego sami założyli sobie takie twittery i w nich opowiadali o tym co aktualnie robią dla społeczeństwa. Zajebiście by było poczytać o tym na co MiniQ wydaje kasę z bounty, czy co tam Krashan sądzi o porównaniach DB do Renoise'a. ;)

MiniQ: No dobra, kasa na Bounty się kończy, chyba trzeba by było coś zacząć robić.. ;]
MDW: Dziś na obiad tofu, jeeeee!
mailman: Czuje się jak 2face. Ilekroć zbliża się amiparty rzucam monetą, jeśli wypadnie orełek - rzucam jeszcze raz.
krashan: Pracuję nad kolejnym ważnym ficzerem do DB: uade
grxmrx: 121
wali7: we're all living in america, coca-cola, wonderbra!
marcik: Adios plazmos, ruros-muchachos! OWB rulu..
Drako^lM: Wiem, ale nie powiem. :)
GumBoy: Dzisiaj poszedłem na noże z:
alpine: @Kokos przestań mnie napastować, nie wiem co z komiksami kraszmana!!
Malin^: Dzisiaj z parasola, ogórka i folii od pizzy z Tesco zrobiłem scandoubler!


No nie wiem.. Tak się rozmarzyłem..

//gdyby ktoś chciał mnie foolować na twitterze: http://twitter.com/kokosowy



Ostatnia modyfikacja: 12.10.2009 11:39:06
[#7] Re: Bardzo lubię informować przyjaciół ;)

@Kokos, post #6

Hehehe, Kokos, post dnia co najmniej, jak nie tygodnia. OK Ja jestem człek starej daty, ciężko mi jakoś bakcyla mikroblogowania załapać, no ale może eksperymentalnie założę... Skasować zawsze można. Sorry, że w ingliszu, ale jak podbijać, to cały świat.

[#8] Re: Bardzo lubię informować przyjaciół ;)

@Grzegorz Kraszewski, post #7

Zakładaj i daj znać to będziemy cię foolować. :)

[#9] Re: Bardzo lubię informować przyjaciół ;)

@Kokos, post #8

Foolować mnie będziecie? Brrr... Enyłej, http://twitter.com/krashan_pl.

[#10] Re: Bardzo lubię informować przyjaciół ;)

@Kokos, post #6

Nie wiem dlaczego MDW mi się myli zawsze ze SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOrem.. :)

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem